BREAKING NEWS

“Meta si oktapodi”, shpërthen Frrok Çupi dhe lëshon paralajmërimin ‘bombë’ për Presidentin: Çështja e floririt do të...

“Meta si oktapodi”, shpërthen Frrok Çupi dhe lëshon
x

Bota

Bill Gates i dha fund martesës së tij 27-vjeçare me Melindën, reagon për herë të parë vajza e tyre dhe prek me ato që thotë: Ka qenë një periudhë sfiduese për të gjithë familjen tonë!

Bill Gates i dha fund martesës së tij 27-vjeçare me

Në mbarë mediat botërore po qarkullon me shpejtësi lajmi i ndarjes së Bill dhe Melinda Gate. Pas 27 vitesh martesë atë kanë vendosur të divorcohen. Ata u shprehën se nuk mund të qëndrojnë më çift së bashku.

Mirëpo, pas këtij lajmi ka reaguar vajza e çiftit, Jennifer Gates, e cila publikoi një deklaratë në Instastory.

“Deri më tani, shumë prej jush kanë dëgjuar lajmet që prindërit e mi po ndahen”. tha ajo. “Ka qenë një periudhë sfiduese për të gjithë familjen tonë”.

Më tej Jennifer shton: “Jam ende duke mësuar se si të mbështes më së miri procesin dhe emocionet e mia, si dhe anëtarët e familjes në këtë kohë.

Unë personalisht nuk do të komentoj më tej për asgjë rreth ndarjes, por ju lutem ta dini se fjalët tuaja të mira dhe mbështetja janë me vlerë për mua. Faleminderit për respektimin e vendimit tonë për privatësi”.

Më të lexuarat