BREAKING NEWS

Bordi i transparencës ndryshon çmimet e karburantit në vend, ja sa do të shiten

Bordi i transparencës ndryshon çmimet e karburantit në vend, ja
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Vdes 33-vjeçari në Sarandë, dyshimet e para

Vdes  33-vjeçari në Sarandë, dyshimet e para
x
BREAKING NEWS

Hajduti i grabit makinën ministrit shqiptar, si tentoi të arratisej nga pika kufitare e Morinës

Hajduti i grabit makinën ministrit shqiptar, si tentoi të arratisej
x
BREAKING NEWS

Rikthehen temperaturat e larta në Shqipëri, ja sa mund të zgjasë

Rikthehen temperaturat e larta në Shqipëri, ja sa mund të
x
BREAKING NEWS

Foto/ Ekzekutuan Brilant Martinaj në atentatin në Fushë-Krujë, zbardhen detaje të reja, ja makina e përdorur nga autorët

Foto/ Ekzekutuan Brilant Martinaj në atentatin në
x
BREAKING NEWS

Stoltenberg takon Vuçiçin dhe e paralajmëron: Kemi rritur praninë ushtarake në veri të Kosovës, do veprojmë nëse...

Stoltenberg takon Vuçiçin dhe e paralajmëron: Kemi rritur
x
BREAKING NEWS

Çmimet e larta/ Ish-presidenti Meta i bën thirrjen e fortë qeverisë: Ulni çmimin e karburanteve, jepini fund rrjepjes

Çmimet e larta/ Ish-presidenti Meta i bën thirrjen e fortë
x

Bota

“Breshëri” dorëheqjesh në qeverinë e Johnson, e braktis një tjetër ministër/ Ç'po ndodh?

“Breshëri” dorëheqjesh në qeverinë e Johnson, e

Breshëria e dorëheqjeve nga anëtarët e qeverisë Johnson në Britani vazhdon me shpejtësi,  me një tjetër politikan konservator që ka dhënë dorëheqjen, sipas mediave të huaja.

Robin Walker, nënsekretari i qeverisë së Mbretërisë së Bashkuar për Arsimin, dha dorëheqjen sot, e fundit në një seri dorëheqjesh.

“Ngjarjet e fundit e kanë bërë të qartë se partia jonë e madhe,  ka devijuar nga misionet e saj kryesore për t’u fokusuar në çështjet e lidershipit,” tha walker në letrën e tij të dorëheqjes të postuar në Twitter.

Më të lexuarat