BREAKING NEWS

“Kam dyshimet e mia”, Klodiana Lala tregon me çfarë përballet policia kur shkon në Nikël: I gjen shtëpitë ‘xixë’…

“Kam dyshimet e mia”, Klodiana Lala tregon me çfarë
x
BREAKING NEWS

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në Vlorë: Nipi vret xhaxhin, më pas edhe veten

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për kundërshtarët tanë. S’mund të kërkonim më shumë se kaq

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për
x
BREAKING NEWS

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet sekrete”/ Artan Hoxha nxjerr informacionin e rëndësishëm, flet me emra dhe zbulon ku fshihet vrasësi i Remzi Hoxhës: Krim shtetëror!

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet
x
BREAKING NEWS

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e grabitjes së biznesmenit në Krujë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Do të ketë viktima!

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj Shqipërisë, hyn në fuqi menjëherë që ditën e nesërme

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’ për ish-kryeministrin dhe ngre alarmin për lëvizjen e fundit të Bashës

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”,
x
BREAKING NEWS

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet
x

Bota

Breshëri plumbash ndaj makinës së këshilltarit të presidentit, çfarë ka ndodhur

Breshëri plumbash ndaj makinës së këshilltarit të

Bresheri plumbash u qëlluan sot ndaj makinës së këshilltarit kryesor të presidentit të Ukrainës Volodymyr Zelensky, në periferi të kryeqytetit Kiev.

Policia e quante ngjarjen tentativë vrasjeje duke shtuar se makina me të cilën po udhëtonte Serhiy Shefir u qëllua nga të paktën 10 plumba dhe shoferi i saj u plagos.

Një operacioni gjerë kërkimi po zhvillohet për autorët e “tentativës së vrasjes së dy qytetarëve ukrainas”, njoftonin autoritetet.

Presidenti Zelensky, i cili gjendet në Neë York për Asemblenë e Përgjithshme të OKB, tha se është shenjë dobësie të goditen ndihmësat e tij.

Zelensky shtoi se do të kthehet ne vend menjëherë pas fjalimit në OKB. 

Më të lexuarat