BREAKING NEWS

Pasojat e mëdha të Covid-19 në botë, Robert Kennedy Jr del me mesazhin frymëzues dhe shpresëdhënës (Videoja që po bën xhiron e rrjetit)

Pasojat e mëdha të Covid-19 në botë, Robert Kennedy Jr del
x

Bota

Cikloni apokaliptik / Nga shiu i rrëmbyeshëm dhe stuhitë e çmendura, kjo video e publikuar nga mediat greke po thyen rrjetin

Cikloni apokaliptik / Nga shiu i rrëmbyeshëm dhe stuhitë e

Mediat greke kanë bërë publike pamje nga cikloni që ka pushtuar shtetin fqinj, Greqinë. Video nga cikloni i frikshëm janë bërë virale në rrjet, ku shihet se shiu dhe valët e mëdha kanë goditur frikshëm ishullin e “Hydrës”. Shitësit lokalë përpiqen të mbrojnë bizneset e tyre, teksa uji i shiut merr para gjithçka duke përshkruar çdo rrugë të ishullit. Vendi është kthyer në një pellg të madh të mbushur me ujë. Vëllimi i shiut dhe intensiteti i erërave i kanë frikësuar vendasit, pasi siç shihet, ashpërsia e motit ka shkulur edhe pjergullat!