BREAKING NEWS

“PS është shkërmoqur si parti”/ Spartak Braho flet për emërimet brenda Partisë Socialiste dhe ia numëron ‘një nga një’ kryeministrit: Gjithçka e vendos Rama sikur është shefi i Shtabit. Si kjo situatë nuk ka pasur ndonjëherë

“PS është shkërmoqur si parti”/ Spartak Braho flet
x
BREAKING NEWS

Rrebeshe të forta dhe stuhi/ Moti bën ndryshimin drastik, meteorologu tregon kur vjen kthesa e madhe dhe si parashikohet fundjava

Rrebeshe të forta dhe stuhi/ Moti bën ndryshimin drastik, meteorologu
x
BREAKING NEWS

“Ka filluar që kur ishte ministër Olldashi”, Spartak Braho hedh dritë mbi skandalin e madh me rrugën Kardhiq-Delvinë: Aferë korruptive! Balluku pjesë e oligarkisë së kryeministrit. Ai është megaloman dhe…/ Rama i ka hipur...

“Ka filluar që kur ishte ministër Olldashi”, Spartak
x
BREAKING NEWS

"Ka nja dy deputetë që kundërshtojnë me të drejtë"/ Spartak Braho plas deklaratën e fortë për aferën e inceneratorëve: Skandali është kaq i fortë sa…Ja pse Rama nuk e jep dorëheqjen. A do ketë fundin e Musolinit?

"Ka nja dy deputetë që kundërshtojnë me të
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Meta-Berisha kanë marrë urdhër nga Moska të destabilizojë Shqipërinë, protesta e 7 korrikut mund të prodhojë viktima

Frrok Çupi: Meta-Berisha kanë marrë urdhër nga Moska
x
BREAKING NEWS

Rëndohen pozitat e Metës, SPAK regjistron tjetër procedim penal ndaj presidentit, akuzohet së bashku me Kryemadhin për fshehje pasurie, në “filtër” dhe 8 zyrtarë të LSI

Rëndohen pozitat e Metës, SPAK regjistron tjetër procedim penal
x
BREAKING NEWS

Ja strategjia e Lulzim Bashës për të ardhur në krye të PD dhe si do e përzërë Sali Berishën pasi gjykata të rrëzojë “Foltoren”

Ja strategjia e Lulzim Bashës për të ardhur në krye të
x
BREAKING NEWS

Ja kur ikën Ilir Meta nga Presidenca, 3 skenarët që do të “trazojnë” politikën shqiptare pas 24 korrikut

Ja kur ikën Ilir Meta nga Presidenca, 3 skenarët që do të
x

Bota

Dalin në dritë sekretet e errëta të Barack Obamës: Nga lidhja pasionante me të dashurën e bardhë, tek afera me profesorin

Dalin në dritë sekretet e errëta të Barack Obamës: Nga

Një biografi mbi ish-presidenti amerikan Barack Obama, zbulon disa sekrete nga jeta e këtij të fundit, sidomos lidhur me marrëdhëniet e tij seksuale.

Libri ëshë shkruar nga fituesi i çmimit Pulitzer, David Garrow.

Ai ka dalë për shitje disa kohë më parë.

Në libër citohet një ish-e dashura e presidentit, Genevieve Cook, e cila e ka quajtur pasionant seksin me ish-presidentin amerikan.

Cook u takua me Obamën në vitin 1983 gjatë një feste për Vitin e Ri, ndërkohë që ai si ishte 22 vjeç dhe sapo ishte diplomuar nga Columbia University.

Në atë kohë Obama punonte si analist financiar.

“Q është për të gjitha q… që kemi bërë”, thuhet në një poemë që Cook bëri pas seksit me Obamën, dy javë pasi ata ishin takuar.

“Seksualisht ai nuk ishte shumë imagjinues, por ishte shumë i rehatshëm. Nuk ishte tip i turpshëm”, thotë ajo në libër.

Ajo vijon më tej, duke thënë se tymosnin marijuanë, ndërkohë që sipas Cook, Obama merrte edhe kokainë me miqtë e tij.

Në libër flitet edhe për marrëdhënien e Obamas me profesorin e tij homoseksual, Laërence Goldyn.

“Obama i shkroi të parës të dashur intime që kishte, se e kishte shqyrtuar mundësinë që të bëhej gej, por më pas vendosi që marrëdhëniet mes të njëjtit seks janë më pak sfiduese”, thuhet në libër.

Sipas autorit të librit, profesori homoseksual ka pasur një ndikim të fortë tek Obama.

Në libër tregohet edhe historia e lidhjes së ish-presidentit me Sheila Jagër.

Kjo e fundit pretendon se dilte me Obaman, edhe pasi ky i fundit ishte lidhur me bashkëshorten e tij, Michelle.