BREAKING NEWS

Berisha e Meta në unison kundër bashkëqeverisjes PS-PD, mesazhe e paralajmërime Bashës të refuzojë ofertën e Ramës

Berisha e Meta në unison kundër bashkëqeverisjes PS-PD, mesazhe e
x

Bota

Dalin pamjet nga 'festa' ku digjen maskat mbrojtëse dhe fotografitë e presidentit Joe Biden

Dalin pamjet nga 'festa' ku digjen maskat mbrojtëse dhe

SHBA mbetet një prej vendeve më të goditura nga pandemia, me më shumë se 28,9 milionë raste dhe mbi 525 mijë viktima.

Pavarësisht pandemisë së koronavirusit, mbledhja vjetore e motoristëve në Daytona nuk ka penguar qindra mijëra të vërshojnë në qytetin bregdetar në Florida. Organizatorët kanë vlerësuar se këtë vit janë bashkuar për javën e motorëve 300 mijë persona, gjithsesi një shifër më e ulët, pasi zakonisht mblidhen 500 mijë.

Një grup i vogël i nisur nga Idaho u fotografua duke mbajtur një festë ku digjeshin maskat mbrojtëse dhe fotografitë e presidentit Joe Biden dhe kryetares së Dhomës së Kongresit, Nancy Pelosy.

Dalin pamjet nga 'festa' ku digjen maskat mbrojtëse dhe

Dalin pamjet nga 'festa' ku digjen maskat mbrojtëse dhe

Dalin pamjet nga 'festa' ku digjen maskat mbrojtëse dhe

Dalin pamjet nga 'festa' ku digjen maskat mbrojtëse dhe

Dalin pamjet nga 'festa' ku digjen maskat mbrojtëse dhe