BREAKING NEWS

Sulmet kibernetike ndaj Shqipërisë, SHBA merr vendimin drastik ndaj Iranit! Përfaqësuesi amerikan bën paralajmërimin e fortë: Nëse agresioni nuk frenohet, do të…

Sulmet kibernetike ndaj Shqipërisë, SHBA merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

COVID-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste ka pasur në 24 orët e fundit

COVID-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Paloka hedh akuza të rënda: Bllako u lirua, pse heshtin Rama dhe Yuri Kim?! Ja pazari...

Paloka hedh akuza të rënda: Bllako u lirua, pse heshtin Rama dhe Yuri
x
BREAKING NEWS

Deklarata e fortë e ish-deputetit demokrat: I gatshëm të kandidoj për Bashkinë e Tiranës, ma ka kërkuar baza

Deklarata e fortë e ish-deputetit demokrat: I gatshëm të kandidoj
x
BREAKING NEWS

Tronditet tregu, bordi çon në stratosferë çmimin e naftës dhe benzinës

Tronditet tregu, bordi çon në stratosferë çmimin e
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? “Hyri për herë të fundit tek Avdylajt?”/ Zhdukja e Ervis Martinajt, RENEA zbarkon në këtë qytet

Çfarë po ndodh? “Hyri për herë të fundit tek
x
BREAKING NEWS

Kërcet arma në Shkodër

Kërcet arma në Shkodër
x
BREAKING NEWS

Kërkuan lirimin nga qelia, gjykata e Lartë merr vendimin për Lefter Kokën dhe tre zyrtarëve të tjerë të arrestuar për aferën e inceneratorëve

Kërkuan lirimin nga qelia, gjykata e Lartë merr vendimin për
x

Bota

Deklarata shokuese e ekspertes së UFO-ve: Alienët fshihen në oqeanet e Tokës, njerëzit u kanë bërë gjëra të...

Deklarata shokuese e ekspertes së UFO-ve: Alienët fshihen në

Një ndër pyetjet më të mëdha të njerëzimit që ende nuk ka marrë përgjigje është : “A ekzistojnë alienët?”

Të shumta janë teoritë që thonë se nuk jemi të vetëm në univers, por ka dhe ngga ata që tonë se ufo-t jetojnë midis nesh në Tokë.

Anna Whity, ekspertja e jetës jashtëtokësore, pretendon se alientët kanë jetuar prej mijëra vjetësh në detet dhe oqeanet e tokës për t’u mbrojtur dhe për të mos u gjetur nga njerëzit. Ekspertja e bazon deklaratën e saj në dëshminë e dhënë nga Dr Shirley Wright, një ish kolege e Albert Ajnshtajnit, e cila tha se kishte intervistuar alienët e gjetur në vendin e rrëzimit të mjetit fluturues misterioz, në Roswell në 1947.

Në Roswell, u gjet një mjet i pazakontë fluturues i ngjashëm me një disk, i cili thuhet se i përkiste alienëve. Ajo shton se njerëzit u kanë bërë gjëra të këqija alienove dhe për këtë arsye ata janë fshehur për të mos u gjetur më.