BREAKING NEWS

Nobelisti rrëzon skemat e OBSH: Izolimi nuk ka asnjë vlerë për parandalimin e koronavirusit, ka shkaktuar më shumë të vdekur

Nobelisti rrëzon skemat e OBSH: Izolimi nuk ka asnjë vlerë
x

Bota

Del në konferencë për shtyp dhe njofton që presidenti ka dhuruar 100 mijë dollarë për shëndetësinë, zëdhënësja e Trump bën gafën e rëndë

Del në konferencë për shtyp dhe njofton që presidenti ka

Në një konferencë për shtyp zëdhënësja Kayleigh McEnany njoftoi se Presidenti i SHBA, Donald Trump do të dhuronte 100 mijë dollarë për Departamentin e Shëndetësisë.

Ndërkohë që McEnany ka dhënë këtë njoftim, padashje ka treguar më shumë nga ç'duhej. Ajo gabimisht ka zbuluar edhe numrin e llogarisë bankare të presidentit Trump.

Sipas mediave të huaja, me të dhënat e publikuara mund të tërhiqen apo depozitohen të holla, të bëhen blerje përmes internetit ose të bëhet sulm nga hakerët.

Nuk dihet sesi e ka pritur presisdenti Trump këtë gabim të zëdhënëses, pasi ai nuk ka reaguar ende në lidhje më këtë çështje.

Del në konferencë për shtyp dhe njofton që presidenti ka