BREAKING NEWS

“Do ndodhë javën e ardhshme..”, Taulant Balla paralajmëron foton që do dalë për Lulzim Bashën dhe do shkaktojë ‘tërmet’ në politikën shqiptare

“Do ndodhë javën e ardhshme..”, Taulant Balla
x

Bota

Del raporti sekret dhe tregon të fshehtën e gjithë këtyre viteve: Putin ka një tjetër vajzë 17 vjeçe me pastruesen që u bë milionere sa ‘hap e mbyll sytë’ (Babë e bijë paskan një ngjashmëri të frikshme)

Del raporti sekret dhe tregon të fshehtën e gjithë këtyre

Sipas një hetimi dhe një raporti sekret të publikuar ditët e fundit për Vladimir Putin janë zbardhur disa detaje të forta për jetën e tij private. Në raport thuhet se ka një tjetër vajzë të fshehtë, nga një lidhje jashtëmartesore me një pastruese.

Sipas një hetimi të faqes Proekt, vajza e fshehtë e Putin raportohet të jetë Yelizaveta Vladimirovna, një 17-vjeçare e lindur nga një lidhje e gjatë midis Putinit dhe nënës së saj Svetlana Krivonogikh.

Këta të fundit u njohën në fund të viteve ’90, kur Svetlana ishte një pastruese, ndërkohë që studionte për ekonomi.

Svetlana ka lindur në Shën Petersburg në 1975, duke u rritur në një apartament modest mes fqinjëve me lidhje me krimin e organizuar.

Gjatë fundit të viteve ’90 ajo punoi si pastruese në një dyqan afër shtëpisë së saj, ndërsa studionte në Universitetin e Ekonomisë dhe Financave në Departamentin e Marrëdhënieve Ekonomike Ndërkombëtare.

Në vitin 2000 ajo mori diplomën dhe menjëherë më pas u zhvendos nga banesa në Rusi, në rezidencën e saj të re në Ishujt Kamenny.

Del raporti sekret dhe tregon të fshehtën e gjithë këtyre

Rezidencat nuk janë në shitje, por zotërohen nga njerëzit e Vladimir Putin.

Ajo ka aksione dhe pasuri të shumta në Rusi dhe pasuria e Svetlanës vlerësohet të jetë mbi 11 mnl dollarë.

Ndërkohë, vajza e saj, sipas faqes Proekt, ka një ngjashmëri të frikshme me Putin.

Yelizaveta në certifikatën e lindjes, nuk e ka emrin e të atit.

Ende nuk dihet se si Putin u lidh me një pastruese, por raportohet se në vitin 2010 ata janë ndarë dhe nuk kanë më kontakte bashkë.

Putin ka dy vajza nga ish-gruaja e tij, por ai nuk ka pranuar publikisht ekzistencën e asnjërës prej tyre.