BREAKING NEWS

“Kam dyshimet e mia”, Klodiana Lala tregon me çfarë përballet policia kur shkon në Nikël: I gjen shtëpitë ‘xixë’…

“Kam dyshimet e mia”, Klodiana Lala tregon me çfarë
x
BREAKING NEWS

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në Vlorë: Nipi vret xhaxhin, më pas edhe veten

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për kundërshtarët tanë. S’mund të kërkonim më shumë se kaq

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për
x
BREAKING NEWS

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet sekrete”/ Artan Hoxha nxjerr informacionin e rëndësishëm, flet me emra dhe zbulon ku fshihet vrasësi i Remzi Hoxhës: Krim shtetëror!

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet
x
BREAKING NEWS

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e grabitjes së biznesmenit në Krujë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Do të ketë viktima!

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj Shqipërisë, hyn në fuqi menjëherë që ditën e nesërme

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’ për ish-kryeministrin dhe ngre alarmin për lëvizjen e fundit të Bashës

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”,
x
BREAKING NEWS

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet
x

Bota

Del traileri i sezonit të fundit të “La Casa de Papel” (VIDEO)

Del traileri i sezonit të fundit të “La Casa de Papel”

La Casa de Papel, seriali i njohur masivisht i Netflix, po kthehet për sezonin e pestë dhe final. Përpara publikimit të sezonit në platformën Netflix, sapo ka dalë traileri i parë zyrtar për sezonin e ardhshëm në Youtube.

Data e publikimit të trilerit të La Casa de Papel u njoftua javën e kaluar dhe do të publikohet në të gjitha rrjetet sociale, Instagram, Facebook, Twitter e Youtube.

Sezoni i 5 do të ndahet në 2 pjesë. Njëra pjesë do të nisë më 3 shtator, ndërsa pjesa e dytë që do i japë fund serialit do të jepet në dhjetor të këtij viti.

4 sezonet e para kanë qenë një sukses i vërtetë. Në sezonin final do të shohim personazhet e përhershëm por nuk do të mungojnë edhe të rinjtë.

Më të lexuarat