Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Ulet numri i të infektuarve me Covid-19 në Shqipëri , ja çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

Ulet numri i të infektuarve me Covid-19 në Shqipëri , ja
x

Bota

Derri i vjedh laptopin, i moshuari gjerman i zhveshur tërësisht e ndjek me vrap dhe i lë të gjithë pa fjalë me veprimin e tij (FOTO+18)

Derri i vjedh laptopin, i moshuari gjerman i zhveshur tërësisht e

Në rrjetet sociale po qarkullojnë me shpejtësi disa foto të një të moshuari gjerman, i cili vrapon i zhveshur për të ndjekur një derr që i vodhi laptopin.

Ai e kishte vendosur laptopin në një qese të verdhë, derri e ka marrë dhe është larguar, ndërsa burri i zhveshur tentonte që ta ndiqte, me njerëzit e tjerë që kanë asistuar në një skenë vërtet të veçantë.

Një person realizoi këto foto ia tregoi më pas protagonistit, i cili qeshi më të madhe kur i pa dhe e lejoi t’i publikonte në rrjet.

Derri i vjedh laptopin, i moshuari gjerman i zhveshur tërësisht e

Derri i vjedh laptopin, i moshuari gjerman i zhveshur tërësisht e