BREAKING NEWS

Plakat e prillit pas dere! / “Ka shkulur ullinjtë me rrënjë, pyje e çatia”, Stuhia e fuqishme shkakton dëme 'kolosale' në Mallakastër, banorët rrëfejnë përjetimet e tmerrit (FOTO)

Plakat e prillit pas dere! / “Ka shkulur ullinjtë me
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha shet “Foltoren” tek Ilir Meta, këshillat bashkiakë mbushen me anëtarë të ish-Lëvizjes Socialiste për Integrim, ja emrat

Sali Berisha shet “Foltoren” tek Ilir Meta, këshillat
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet e 14 Majit/ Dashamir Shehi e zbulon për herë të parë pse dështuan negociatat me Berishën

Zgjedhjet e 14 Majit/ Dashamir Shehi e zbulon për herë të
x
BREAKING NEWS

Berisha vë në lëvizje njerëzit e botës së krimit dhe kërcënon kandidatët demokratë që garojnë në zgjedhjet e 14 majit, ja si po i mban peng dhe shantazhon

Berisha vë në lëvizje njerëzit e botës së krimit
x
BREAKING NEWS

Nuk përmbahet Dash Shehi, sulmon ashpër Metën dhe Berishën, zbulon arsyen pse nuk iu bashkua koalicionit “Bashkë Fitojmë”

Nuk përmbahet Dash Shehi, sulmon ashpër Metën dhe Berishën,
x
BREAKING NEWS

Kriminelët në fushatën e 14 majit, kryetari i PS Mirditë jep dorëheqjen pas përfshirjes së njerëzve me precedentë penalë

Kriminelët në fushatën e 14 majit, kryetari i PS Mirditë jep
x
BREAKING NEWS

“Korrupsioni në FBI dhe Ukrainë”/ Media amerikane jehonë SKANDALIT ‘McGonigal’: Kina ndikoi në mënyrë korruptive te Rama

“Korrupsioni në FBI dhe Ukrainë”/ Media amerikane
x
BREAKING NEWS

Ja sëmundja nga e cila vuan Sali Berisha, Spartak Braho zbulon misterin dhe tregon si po shkon drejt burgut ish-kryeministri, zbardh planin e tij për të shkaktuar sërish vrasje politike

Ja sëmundja nga e cila vuan Sali Berisha, Spartak Braho zbulon misterin dhe
x

Bota

"Do ju hedh në erë të krishterë ortodoksë"/ Ngrihet alarmi në Greqi, kërcënim me bombë në aeroporte dhe spitale, autoritetet vihen menjëherë në lëvizje

"Do ju hedh në erë të krishterë ortodoksë"/

Një kërcënim për eksploziv ka alarmuar autoritetet greke ditën e sotme.

Një person ka kërcënuar se do hidhte ne erë aeroportin dhe 6 spitalet në Greqi "Eleftherios Venizelos", "Agia Sophia" dhe "Gennimatas", duke i dërguar policisë dy e-maile në gjuhën angleze.

Mediat greke raportojnë se burri i dërgoi Komisariatit të Policisë dy e-mailet rreth orës 6:30, ndërsa thuhej se në aeroport dhe katër spitale janë vendosur mina. 

“Nëse nuk e liron mikun tim do të hedh në erë të gjithë ju të krishterët ortodoksë”, shkruhet në email.

Autoritetet kanë kryer menjëherë kontrollin, por nuk është gjetur asgjë. 

Më të lexuarat