BREAKING NEWS

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen për Ndryshim”: Ka vetëm dy mundësi në jetë!

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen
x

Gossip

“Do sqarohemi jashtë studios”, plas keq sherri mes konkurrenteve në ‘Top Channel’, njëra prej vajzave kërcënon hapur: Bëj provë dhe... (VIDEO)

“Do sqarohemi jashtë studios”, plas keq sherri mes

Ka filluar me kërcënime gara në rubrikën ‘Beauty’ në spektaklin ‘E diell’., Njëra prej konkurrenteve ka bërë një kërcënim të fortë publik.

"Kam një koment, më saktë një kërcënim. Të lutem bëj provë dhe modelja ime del keq nga makeup-i i gabuar, do flasim jashtë skenës bashkë", i tha Elona Alisës.

Alisa nga ana tjetër i kërkoi Elonës të ketë kujdes flokët, se mos look-u prishet prej tyre e jo prej make-up-it.

"Të garantoj që për flokët jo sepse kam mbi 10 vite eksperiencë", ia ktheu Elona.

Më të lexuarat