BREAKING NEWS

Zgjedhjet në Itali - Exit Poll-et nxjerrin fituese Melonin, mediat e huaja: Fitorja e saj do të alarmojë pjesën më të madhe të Europës

Zgjedhjet në Itali - Exit Poll-et nxjerrin fituese Melonin, mediat e huaja:
x
BREAKING NEWS

Pandemia e Covid-19, vjen njoftimi i fundit nga Ministria e Shëndetësisë: Ja ç'po ndodh në Shqipëri

Pandemia e Covid-19, vjen njoftimi i fundit nga Ministria e
x
BREAKING NEWS

Britania po 'hap dyert'! Liz Truss gëzon pa masë edhe shqiptarët, zbulohet plani i ri i emigracionit

Britania po 'hap dyert'! Liz Truss gëzon pa masë edhe
x
BREAKING NEWS

Pas akuzave të Deizi Arapit, reagon deputeti i Partisë Demokratike

Pas akuzave të Deizi Arapit, reagon deputeti i Partisë Demokratike
x
BREAKING NEWS

Meta zbardh bisedën me Yuri Kim për Berishën ‘non grata’: Ja çfarë i thashë ambasadores

Meta zbardh bisedën me Yuri Kim për Berishën ‘non
x
BREAKING NEWS

Takimi me ambasadoren Kim, Meta zbardh detajet: Patëm një bisedë shumë të hapur për...

Takimi me ambasadoren Kim, Meta zbardh detajet: Patëm një bisedë
x
BREAKING NEWS

I dogjën makinën për herë të dytë/ Zbardhet dëshmia tronditëse e ‘gangsteres’ nga Bilishti, Deizi Arapi: Shteti të më mbrojë, do më gjejnë në ndonjë kanal, ja me kë kam pasur konflikte

I dogjën makinën për herë të dytë/ Zbardhet
x
BREAKING NEWS

EMRI/ Plas sherri në Dhërmi, 46-vjeçari plagos me thikë të riun, dyshimet e para

EMRI/ Plas sherri në Dhërmi, 46-vjeçari plagos me thikë
x

Bota

“Do të të vras”/ Kërcënoi se do të ekzekutonte një person, arrestohet reperi i njohur

“Do të të vras”/ Kërcënoi se do të

Reperi i njohur amerikan Fetty Wap është arrestuar dhe burgosur pas kërcënimit me vdekje ndaj një personi.

Ai akuzohet se kërcënoi një person duke i thënë gjatë një bisede në FaceTime: “Do të të vras ty dhe ata që ke aty”, teksa shfaqej me një pistoletë në dorë.

Prokurorët në SHBA thonë se kërcënimi ndodhi dy muaj pasi ai ishte arrestuar me akuzat për drogë.

Të hënën, gjykata i mohoi atij lirimin me kusht duke e lënë në burg.

Fetty, emri i të cilit është Willie Junior Maxwell II, u arrestua në vitin 2021 me akuzën se ishte pjesë e një rrjeti që tentoi të fuste drogë në Nju Jork, por u la i lirë me kusht pasi pagoi 500 mijë dollarë.

“Do të të vras”/ Kërcënoi se do të