BREAKING NEWS

Arti në zi/ Aktori i njohur gjendet i varrosur në kopshtin e shtëpisë (Emri)

Arti në zi/ Aktori i njohur gjendet i varrosur në kopshtin e
x
BREAKING NEWS

"Çmendet" moti/ Përmbytet Tirana, rrugët mbulohen nga inertet dhe uji (Video)

"Çmendet" moti/ Përmbytet Tirana, rrugët mbulohen nga
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë/ Humb jetën nga kanceri gazetarja e njohur (Emri+Foto)

Lajm i trishtë/ Humb jetën nga kanceri gazetarja e njohur (Emri+Foto)
x
BREAKING NEWS

"Çmendet" moti në Tiranë, shkarkime elektrike dhe stuhi e pazakontë shiu (Video)

"Çmendet" moti në Tiranë, shkarkime elektrike dhe
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha tregon se çfarë do të bënte ndryshe në PD, ja vendimi që duhej të merrte kur Berisha u shpall 'non grata'

Lulzim Basha tregon se çfarë do të bënte ndryshe në
x
BREAKING NEWS

A do të ketë protesta? Lulzim Basha bën thirrjen e rëndësishme për qytetarët

A do të ketë protesta? Lulzim Basha bën thirrjen e
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha reagon ndaj akuzave të bëra nga Sali Berisha

Lulzim Basha reagon ndaj akuzave të bëra nga Sali Berisha
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha tregon arsyet e rikthimit pas dorëheqjes së Alibeajt nga PD-ja

Lulzim Basha tregon arsyet e rikthimit pas dorëheqjes së Alibeajt nga
x

Bota

“Do të vras ty dhe vajzën” / Kërcënohet me jetë Georgia Meloni, policia identifikon dhe arreston autorin. Zbardhen detajet e rënda

“Do të vras ty dhe vajzën” / Kërcënohet  me

Policia ka identifikaur dhe arrestuar një 27 vjeçar i cili ka kërcënuar në rrjetet sociale kryeministren e Italisë Georgia Meloni.Ansa.it bën me dije se 27 vjeçari jetonte në provincën e Arezzo-s, ndërsa ishte një person i papunë.

Policia ka sekuestruar pajisje elektronike dhe gjatë kontrollit kompjuterik ka pasur konfirmim se llogaria i përket të dyshuarit dhe se është sekuestruar. Hetimet po kryhen për pajisje të ndryshme.

“Nëse i heq të ardhurat, do të vras ??ty dhe vajzën tënde”. “Duhet vdekja e saj dhe e vajzës së saj”. “Vërtetë kujdes, ndalo me këtë gjë të heqjes së të ardhurave bazë përndryshe do të të vras ??por e kupton?”. Këto janë disa nga mesazhet që i riu i ka dërguar kryeministres së Italisë.