BREAKING NEWS

“Pa koment”,Rama poston foton nga takimi i Bashës dhe jep mesazhin e fortë

“Pa koment”,Rama poston foton nga takimi i Bashës dhe jep
x

Bota

Dolën nudo në ballkonin e hotelit luksoz, e pësojnë keq modelet në Dubai (Pamjet)

Dolën nudo në ballkonin e hotelit luksoz, e pësojnë keq

Disa vajza modele janë arrestuar në Dubai, pasi dolën nudo në ballkonin e një prej hoteleve më luksoze në vend.

Vajzat u arrestuan me akuzën e “shthurjes” dhe  rrezikojnë 6 muaj burg dhe një gjobë të paktën 1000 euro për person.

Videoja është regjistruar në mes të ditës në ballkonin e një ndërtese që ndodhet në lagjen luksoze të “Marinës” në Dubai, ku shihet se dikush nga punonjësit po i bën video dhe foto.

Imazhet kanë tronditur autoritetet e Emirateve që edhe pse kanë ligje më të lehta në krahasim me vendet e tjera të Gjirit, nuk lejojnë alkoolin, puthjen në publik dhe zhveshjen. Deri në këto momente nuk dihet ende identiteti dhe kombësia e vajzave të arrestuara.

Dolën nudo në ballkonin e hotelit luksoz, e pësojnë keqDolën nudo në ballkonin e hotelit luksoz, e pësojnë keq