BREAKING NEWS

“Me hapa të matur”, Rama liron një nga masat shtrënguese dhe zbulon objektivin për muajt e ardhshëm

“Me hapa të matur”, Rama liron një nga masat
x

Bota

Doli pozitiv me koronavirus, diplomati ndërron jetë në moshën 37 vjeçare

Doli pozitiv me koronavirus, diplomati ndërron jetë në

Njoftohet nga mediat e huaja se zëvendës Ambasadori britanik në Hungari ka vdekur pasi u prek nga koronavirusi.

Steven Dick, 37 vjeç, ndërroi jetë dje (24 mars) pasi rezultoi pozitiv me covid-19. Dick u bë Zëvendës Shefi i Misionit në Ambasadën Britanike Hungari në Dhjetor 2019.

Në një deklaratë, prindërit e tij Steven dhe Carol Dick thanë: Steven ishte një djalë dhe nip shumë i dashur. Ai ishte i sjellshëm, gazmor dhe bujar.

Doli pozitiv me koronavirus, diplomati ndërron jetë në