BREAKING NEWS

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet 'dhëmbë për dhëmbë' Sali Berishës pas akuzave të rënda që bëri nga Fieri: Kjo gjë nuk do të ndodhë kurrë!

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet
x
BREAKING NEWS

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat e rënda dhe plas paralajmërimin ‘bombë’ për politikanët shqiptarë: Janë kapur në krimin e...

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi
x
BREAKING NEWS

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet korruptive të Sali Berishës, zbardhen informacionet nga takimet

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe funksionarësh në nivele të larta, në listë edhe Berisha

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe
x

Bota

Drogë pa fund, policia arreston ‘kopshtarin’ shqiptar të fermës me mbi 1 mijë rrënjë në Spanjë 

Drogë pa fund, policia arreston ‘kopshtarin’ shqiptar të

Policia spanjolle ka zbuluar një plantacion të madh me kanabis, për të cilin mediat e huaja shkruajnë se kujdesej një shqiptar.

Ferma ndodhej në Bashkinë e Jarandilla de la Vera dhe aty kishte të mbjella gjithsej 1 mijë e 117 rrënjë. Një 24 vjeçar shqiptar, që kujdesej për ujitjen e bimëve narkotike, u arrestua pas aksionit të policisë.

Drogë pa fund, policia arreston ‘kopshtarin’ shqiptar të

Shqiptari kishte ndërtuar një sistem të veçantë, që çonte ujin në çdo bimë. Të gjitha bimët e kanabisit u prenë dhe në fund pesha e tyre rezultoi rreth 1 ton.