BREAKING NEWS

Thellohet skandali, Ilir Meta 13 shkresa shantazhuese ndaj KLGJ e KED brenda vitit, ja si po tenton të kapë Gjykatën e Lartë e Kushtetuese

Thellohet skandali, Ilir Meta 13 shkresa shantazhuese ndaj KLGJ e KED brenda
x

Bota

Dy makina ‘super- bisha’ Bugatti dhe Porsche përplasen me njëra tjetrën, dëmet kapin vlerën marramendëse 3.7 milionë franga

Dy makina ‘super- bisha’ Bugatti dhe Porsche përplasen me

Dy mjete superluksoze janë përplasur me njëra-tjetrën, duke shkaktuar një aksident me dëme të mëdha materiale. Në aksident janë përfshirë një Bugatti dhe një Porsche.

Aksidenti ka ndodhur në rrugën Gotthard Pass, ndërsa raportohet se vlera e dëmeve shkon deri në 3.7 milionë franga.

Pasi u përplasën me njëra tjetrën, Bugatti u përplas edhe me një makinë tjetër tip "Mercedes", ndërsa më pas u përplas edhe me gurët në skajin e majtë të korsisë.

Shoferët e makinave luksoze ia dolën të shpëtojnë me shumë pak dëmtime, por vështirë të thuhet e njëjta gjë për mjetet e tyre.