BREAKING NEWS

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në Shkodër, dyshimet e para

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në
x
BREAKING NEWS

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në New-York/ Zbardhen detaje të reja, hetimet: Në apartament gjenden disa shenja

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë po lë pa gjumë Berishën e Metën dhe tregon goditjen e fortë që do marrin së shpejti: Prisni dhe shikoni...

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë
x
BREAKING NEWS

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”, Berisha plas deklaratën e fortë: Një pronar peshkarexhe kontrabandon naftë, takohet shpesh edhe me Ramën

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”,
x
BREAKING NEWS

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e rëndësishëm, ja kur nis shkolla e lartë (Dokumenti)

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e
x
BREAKING NEWS

E trishtë/ Ndahet nga jeta artisti i njohur shqiptar

E trishtë/ Ndahet nga jeta artisti i njohur shqiptar
x
BREAKING NEWS

“Erdhi malli i mire, erdhi….”, Artan Hoxha publikon foton që po qarkullon me shpejtësi, zbulon ngjarjen e pazakontë me të cilën është përballur

“Erdhi malli i mire, erdhi….”, Artan Hoxha publikon foton
x
BREAKING NEWS

Lajm i mirë nga infektivi/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Lajm i mirë nga infektivi/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x

Bota

Dy turiste kalojnë nudo në qendrën historike të Galipolit, fotot bëjnë xhiron e rrjetit

Dy turiste kalojnë nudo në qendrën historike të Galipolit,

E pazakontë në rrugët e Galipolit, në Itali në orët e para të mëngjesit. Dy turistë kaluan qendrën historike krejtësisht lakuriq. Punonjesit e sherbimeve komunale nuk mund t’i besonin syve të asaj që panë pranë plazhit të Purità.

Siç raporton "La Gazzetta del Mezzogiorno', dy gratë ecën në zonën pranë shkallëve të portit ashtu siç nëna i beri dhe më pas hynë në muret e qytetit të vjetër, ndoshta drejt shtëpisë të marrë me qira.

Siç na kujton Repubblica, plazhi Purità është plazhi më “alternativ” i zonës, i frekuentuar nga të rinjtë edhe gjatë natës. Në këto ujëra është zakon të notosh në agim dhe kështu do të ketë ndodhur edhe me dy turistët. Skena të turistëve që bëjnë plazh në errësirë, nudo, duket se jane rikthyer në qytet pas kufizimeve nga Pandemia e Covid.

Dy turiste kalojnë nudo në qendrën historike të Galipolit,