Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

E dhimbshme, fëmija 2-vjeçar përballet me më të keqen, ja çfarë gjeti në çantën e gjyshes teksa po luante

Postuar: 25/06/2019 - 07:45

Një fëmijë 2-vjeçar nga Karolina e Jugut vdiq pasi u qëllua në kokë me armë të gjyshes së tij.

Dy-vjeçari Kayden John Stuber nga Greenville teksa po luante gjeti armën në çantën e gjyshes.

Në momentin që gjeti pistoletën, gjyshja ishte ulur në krevat,  tha zyrtari i policisë së kontest së Greenville, Kent Dill.

Gjyshja Bekki Gunter ishte kujdestarja kryesore e vogëlushit pasi prindërit e tij ndodheshin në punë.

Djali humbi jetën rrugës për në spital, ndërsa për gjyshen ende nuk është ngritur asnjë akuzë.

 

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/09/2019 - 12:21

Ish-kryeministri italian Matteo Renzi largohet nga partia e qendrës së majtë Demokratike (PD), duke destabilizuar potencialisht koalicionin e vjetër qeverisës.

Postuar: 17/09/2019 - 12:20

Një çift pensionistësh të arrestuar në një anije luksoze me rreth 1 milionë paund kokainë fshehur

Postuar: 17/09/2019 - 12:08

Presidenti Donald Trump i quajti "të pasakta" njoftimet se është i gatshëm të takohet &

Postuar: 17/09/2019 - 11:39

Një hidraulik po shkrin zemrat e botës pasi u zbulua se ai i rregulloi falas bojlerin një gruaje

Postuar: 17/09/2019 - 09:38

Pa dyshim presidenti më i mbrojtur në botë është ai i Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Postuar: 17/09/2019 - 09:20

Një adoleshente në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ka shokuar me veprimin e saj.

Postuar: 16/09/2019 - 21:51

Presidentja e zgjedhur e Komisionit Evropian, Urusla von del Leyen, e mbrojti sot vendimin e sa