BREAKING NEWS

Anti-shpifja dhe emërimet në Kushtetuese, zbardhet data kur Komisioni i Venecias dorëzon opinionin përfundimtar

Anti-shpifja dhe emërimet në Kushtetuese, zbardhet data kur Komisioni
x

Bota

E dhimbshme, fëmija 2-vjeçar përballet me më të keqen, ja çfarë gjeti në çantën e gjyshes teksa po luante

E dhimbshme, fëmija 2-vjeçar përballet me më të

Një fëmijë 2-vjeçar nga Karolina e Jugut vdiq pasi u qëllua në kokë me armë të gjyshes së tij.

Dy-vjeçari Kayden John Stuber nga Greenville teksa po luante gjeti armën në çantën e gjyshes.

Në momentin që gjeti pistoletën, gjyshja ishte ulur në krevat,  tha zyrtari i policisë së kontest së Greenville, Kent Dill.

Gjyshja Bekki Gunter ishte kujdestarja kryesore e vogëlushit pasi prindërit e tij ndodheshin në punë.

Djali humbi jetën rrugës për në spital, ndërsa për gjyshen ende nuk është ngritur asnjë akuzë.