BREAKING NEWS

Aksionerë serbë në Portin e Durrësit? Alabbar zbulon se kush 'fshihet' pas kompanisë 'Eagle Hills'

Aksionerë serbë në Portin e Durrësit? Alabbar zbulon se kush
x
BREAKING NEWS

Pse vendosi të investojë në Shqipëri? Alabbar nuk 'hesht' më dhe e tregon hapur: Në Francë, Gjermani apo në Angli...

Pse vendosi të investojë në Shqipëri? Alabbar nuk
x
BREAKING NEWS

"Qesharake, me një kërkim në...", Alabbar bën reagimin e fortë pas debateve për Portin e Durrësit

"Qesharake, me një kërkim në...", Alabbar bën
x
BREAKING NEWS

Vetëm pak ditë pas vizitës në Tiranë, Presidenti i Azerbajxhanit njofton vendimin e minutës së fundit

Vetëm pak ditë pas vizitës në Tiranë, Presidenti i
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? Ministria del me njoftimin e rëndësishëm dhe zbardh detajet e fundit

Çfarë po ndodh? Ministria del me njoftimin e
x
BREAKING NEWS

Zhduket papritur 14 vjeçarja shqiptare në Greqi, detajet e fundit rreth të miturës (FOTO-EMRI)

Zhduket papritur 14 vjeçarja shqiptare në Greqi, detajet e fundit
x
BREAKING NEWS

Grabisnin me dhunë të rinjtë që konsumonin kanabis, ja dy efektivët e arrestuar nga policia (FOTO)

Grabisnin me dhunë të rinjtë që konsumonin kanabis, ja dy
x
BREAKING NEWS

Pjesë e bandës famëkeqe të ‘Eskos’, ja kush janë 10 shqiptarët e arrestuar në Greqi (EMRAT+FOTO)

Pjesë e bandës famëkeqe të ‘Eskos’, ja kush
x

Bota

E frikshme/ Aeroporti në alarm, avionit i ndodh e papritura në mes të pistës, tmerrohen pasagjerët (Video)

E frikshme/ Aeroporti në alarm, avionit i ndodh e papritura në mes

Një alarmi është ngritur në aeroportin e Mykonos pas një rrjedhje karburanti gjatë mbushjes së një avioni. Protothema shkruan se dy automjete të P.Y/A.L. në aeroportin e Mykonos me 6 ekipe zjarrfikëse dhe 6 persona nga stafi i FRAPORT, që po inspektojnë situatën.

Rreth 45 minuta shqetësim për pasagjerët, disa prej të cilëve duhej të përdornin ashensorin për personat me aftësi të kufizuara. Sipas informacioneve, rrjedhja është shkaktuar nga sistemet e avionit, por shkaku i saj mbetet ende i panjohur.

Më të lexuarat