Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

E frikshme/ E gënjeu me ëmbëlsira deri te shtëpia, pedofili përdhunon dhe vret 10-vjeçarin

Postuar: 08/09/2018 - 20:01

Një video e filmuar  nga kamerat e sigurisë në Rusi ka treguar edhe një herë se pse është shumë e rëndësishme që t’i mësoni fëmijët që të mos iu afrohen të panjohurve.

Një pedofil mizor është mbyllur pas hekurave përjetësisht pasi abuzoi seksualisht me një të mitur dhe më pas i mori edhe jetën në mënyrën më mizore të mundshme.

Videot e filmuara nga kamerat e sigurisë tregojnë se si pedofili rus Aleksandr Georgievsky targetoi një 10-vjeçar në një stacion hekurudhor pastaj e joshi në banesën e tij.

10-vjeçari Ruslan Korolev ishte një “çamarrok” që i pëlqente të hipte në çatitë e trenave dhe  perversi, i cili para se t’i afrohej shkoi bleu disa ëmbëlsira dhe pije, i doli përpara dhe i përdori këto të fundit për t’iu afruar.

Pasi e çoi në apartamentin e tij, pedofili abuzoi seksualisht me të miturin dhe më pas, sipas policisë, fillimisht e mbyti dhe më pas ndau copash duke i hequr gjymtyrët.

Pasi e gjymtoi djaloshin e gjorë, 35-vjaçari pervers i ndau pjesët e tij nëpër zonë. Çështja si fillim u trajtua si humbje personi deri në momentin që u gjetën pjesët e trupit të të miturit në vendndodhje të ndryshme.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/04/2019 - 16:38

Një ditë më parë, mediat greke dhe ata ndërkombëtare raportuan se mbi Akropol ranë vetëtima, të cilat sollën shkatërrim të pjesës ku qëndrojnë rojet e sigurisë dhe shkaktuan 4 të plagosur.

Postuar: 18/04/2019 - 14:03

Turqia dhe Greqia janë duke zhvilluar luftë të heshtur për kontroll të hapësirës ajrore të Maqedo

Postuar: 18/04/2019 - 11:29

Për vetëm dy ditë, më shumë se 1 miliardë euro janë mbledhur si donacion për të ndihmuar në rindë

Postuar: 18/04/2019 - 09:39

Franca ka ftuar arkitektë nga e gjithë bota të paraqesin projektet e tyre për një majë të re që d

Postuar: 18/04/2019 - 07:55

Djegia e Katedrales ‘’Notre-Dame’’ ka qenë kryefjala e të gjitha mediave

Postuar: 18/04/2019 - 07:26

Për një kilogram qepë, disa tregtarë në Turqi kërkojnë 10 lira turke, apo rreth 1,50 euro.

Postuar: 17/04/2019 - 22:43

Tabloidi britanik “The Sun” raporton për vdekjen e një çifti britanik në Santorini të