BREAKING NEWS

Primaret në PD/ Mbyllet numërimi në degën 5 të Tiranës, kush fiton nga 7 kandidatët

Primaret në PD/ Mbyllet numërimi në degën 5 të
x
BREAKING NEWS

Kokalari nuk përmbahet ndaj deputetit të PD-s: Është besnik, por i duhet hequr pak pushteti

Kokalari nuk përmbahet ndaj deputetit të PD-s: Është besnik,
x
BREAKING NEWS

“Shifrat tuaja në mospërputhje me të PD-së”, gazetari ‘zë ngushtë’ Alimehmetin

“Shifrat tuaja në mospërputhje me të PD-së”,
x
BREAKING NEWS

Primaret/ Mori vetëm 32 vota, Sazan Guri shpërthen në akuza: Më vodhën dhe mua

Primaret/ Mori vetëm 32 vota, Sazan Guri shpërthen në akuza:
x
BREAKING NEWS

A ka patur zgjedhës socialistë? Habit me përgjigjen Sali Berisha

A ka patur zgjedhës socialistë? Habit me përgjigjen Sali Berisha
x
BREAKING NEWS

Samiti i BE-së në Tiranë, Vuçiç ndryshon mendje? Ja kur pritet ta marrë vendimin presidenti serb

Samiti i BE-së në Tiranë, Vuçiç ndryshon mendje? Ja
x
BREAKING NEWS

“Në listat e PD kishte socialistë”/ Plas debati në studio mes kandidatit në Kamës dhe Flamur Nokës

“Në listat e PD kishte socialistë”/ Plas debati në
x
BREAKING NEWS

EMRI/ Primaret në PD, përfundon numërimi për Bashkinë e Durrësit, ja kush e fitoi

EMRI/ Primaret në PD, përfundon numërimi për Bashkinë e
x

Bota

E frikshme, i moshuari ngatërron frenën me gazin, merr para 8 persona në supermarket

E frikshme, i moshuari ngatërron frenën me gazin, merr para 8 persona

Tetë persona u plagosën të enjten mbrëma në Kaliforni kur një burrë 88 -vjeçar goditi aksidentalisht gazin dhe futi makinën e tij drejt e në një supermarket.

I moshuari u përpoq të frenonte Toyota Avalon e tij gri rreth orës 16:00 (koha lokale) kur pa automjetin e tij të bënte saktësisht të kundërtën, duke rritur shpejtësinë dhe përfundimisht duke u përplasur në dyqan. Ai më në fund u ndal para arkës së dyqanit në Castro Valley, e cila është rreth 18 milje nga Oakland.

Policia tha se shoferi i moshuar po udhëtonte me një shpejtësi të konsiderueshme kur ndodhi konfuzioni i pedalimit dhe ai u gjend brenda dyqanit, me disa persona ende brenda. Mes tetë të plagosurve ishte një fëmijë pesëvjeçar dhe një punonjës i dyqanit. Katër nga të plagosurit u dërguan në një spital lokal, por të gjithë ishin të vetëdijshëm, sipas një shefi lokal të zjarrfikësve.