BREAKING NEWS

Thellohet skandali, Ilir Meta 13 shkresa shantazhuese ndaj KLGJ e KED brenda vitit, ja si po tenton të kapë Gjykatën e Lartë e Kushtetuese

Thellohet skandali, Ilir Meta 13 shkresa shantazhuese ndaj KLGJ e KED brenda
x

Bota

E frikshme, ndahet në dysh aeroplani me rreth 200 persona në bord (VIDEO)

E frikshme, ndahet në dysh aeroplani me rreth 200 persona në bord

Një nga pilotët dhe dy pasagjerë kanë ndërruar jetë pasi një avion i Air India Express ka dalë nga pista dhe është ndarë në dysh.

Ngjarja ka ndodhur në Aeroportin Ndërkombëtar Calicut, sipas CNN News 18.

Aeroplani ka rrëshqitur nga pista ndërsa ulej.

Priten të zbardhen detaje të tjera.

Më të lexuarat