BREAKING NEWS

Kërcet arma në Shkodër

Kërcet arma në Shkodër
x
BREAKING NEWS

Kërkuan lirimin nga qelia, gjykata e Lartë merr vendimin për Lefter Kokën dhe tre zyrtarëve të tjerë të arrestuar për aferën e inceneratorëve

Kërkuan lirimin nga qelia, gjykata e Lartë merr vendimin për
x
BREAKING NEWS

“Nuk kemi më kriminelë që shtrijnë dorën me kallashnikov dhe vrasin gjysmën e lokalit”/ Eksperti i kriminalistikës bën paralajmërimin e fortë: Është rritur profesionalizmi, nga 2012 e deri tani...

“Nuk kemi më kriminelë që shtrijnë dorën me
x
BREAKING NEWS

“Bëhet për të tërhequr vëmendjen e Policisë së Shtetit”/ Ish-drejtuesi i policisë zbulon se kush i nxjerr fotot e të shumëkërkuarit Ervis Martinaj

“Bëhet për të tërhequr vëmendjen e Policisë
x
BREAKING NEWS

“Fillimisht i japin makinën për...” Ish-drejtuesi i Lartë i Policisë së Shtetit zbulon si rekrutohen vrasësit me pagesë

“Fillimisht i japin makinën për...” Ish-drejtuesi i
x
BREAKING NEWS

Gazetarja trondit me deklaratën: Sistemet e Policisë i ka ndërtuar një firmë ruse, ja dëmi që kanë shkaktuar hakerat në sistem

Gazetarja trondit me deklaratën: Sistemet e Policisë i ka
x
BREAKING NEWS

Dëshmia e dy vëllezërve Beqiraj/ Klodiana Lala plas deklaratën e fortë: Ngjarje kriminale të rastësishme i kanë ‘zbardhur fytyrën policisë’

Dëshmia e dy vëllezërve Beqiraj/ Klodiana Lala plas
x
BREAKING NEWS

“Në Shqipëri i ka mbetur vetëm...”, Klodiana Lala flet me emra: Kush është personazhi i njohur i botës së krimit që mori gjobën 500 mijë euroshe

“Në Shqipëri i ka mbetur vetëm...”, Klodiana Lala
x

Bota

E frikshme/ Panik në bord, treni rrethohet nga flakët, pasagjerët thyejnë dritaret dhe vrapojnë për të shpëtuar (Video)

E frikshme/ Panik në bord, treni rrethohet nga flakët, pasagjerët

Spanja, prej disa ditësh është përfshirë nga flakët, ku zjarrëfikësit po luftojnë për shuarjen e saj.

Një video e frikshme nga Spanja po bën xhiron në internet. Një zjarr është përhapur në veriperëndim të vendit, ku shihen flakët duke përfshirë një tren plot me njerëz.

Ngjarja ka ndodhur në Valencia, ku shoferi u ka kërkuar pasagjerëve të trenit të qëndrojnë në vendet e tyre duke u kthyer mbrapsht.

Shumë u kapën nga paniku, ndërsa disa filluan të thyejnë xhamat dhe të vrapojnë.

Dhjetë persona kanë mbetur të plagosur, tre prej tyre në gjendje të rëndë, në tentativë për t’u arratisur. Përfundimisht, treni ka shpëtuar nga vendi i zjarrit dhe ata pasagjerë që kanë mbetur brenda trenit nuk janë lënduar.