BREAKING NEWS

“Sulmi ndaj Berishës ishte i kurdisur”, gazetari zbardh detajet dhe tregon provat e forta

“Sulmi ndaj Berishës ishte i kurdisur”, gazetari zbardh detajet
x
BREAKING NEWS

A do ta marrë postin e nënkryetarit të Bashkisë së Tiranës? Ja si përgjigjet Alimehmeti

A do ta marrë postin e nënkryetarit të Bashkisë së
x
BREAKING NEWS

“Sulm ndaj Berishës ishte i organizuar”, Këlliçi zbardh detaje të forta: Autori ishte një i infiltruar, ja cili ishte qëllimi

“Sulm ndaj Berishës ishte i organizuar”, Këlliçi
x
BREAKING NEWS

Njoftuan largimin e Yuri Kim, Jozefina Topalli zbërthen deklaratën e ministrisë së Jashtme dhe zbardh prapaskenat: Ja pse po largohet ambasadorja amerikane

Njoftuan largimin e Yuri Kim, Jozefina Topalli zbërthen deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Detaje të pathëna, Klodiana Lala zbulon se çfarë u gjet në telefonin e Gerti Shehut: Ngjarja nuk është rastësore

Detaje të pathëna, Klodiana Lala zbulon se çfarë u gjet
x
BREAKING NEWS

"E planifikuar", Artan Hoxha zbardh prapaskenat ndaj sulmit të Berishës: E çuditshme që Gerti Shehu...

"E planifikuar", Artan Hoxha zbardh prapaskenat ndaj sulmit të
x
BREAKING NEWS

“E turpshme!”/ Largimi i ambasadores amerikane Yuri Kim, Salianji zbulon çfarë po tenton të bëjë Edi Rama

“E turpshme!”/ Largimi i ambasadores amerikane Yuri Kim, Salianji
x
BREAKING NEWS

“Nga nesër në këto qytete do të...”/ OSHEE del me njoftimin e rëndësishëm për qytetarët

“Nga nesër në këto qytete do të...”/ OSHEE del
x

Bota

E frikshme/ Përplasen dy avionë pasagjerësh, zbardhen detajet e para

E frikshme/ Përplasen dy avionë pasagjerësh, zbardhen detajet e

Dy avionë pasagjerësh janë përplasur ndërkohë që po lëviznin në pistë në aeroportin Heathrow në Londër. Ngjarja ndodhi rreth orës 20:00 të mbrëmjes së sotme ndërkohë që besohet se aeroplani i Korean Air 777 ‘përplasi’ një avion të Icelandair 767.

Mënyra se si ndodhi aksidenti në fillim ishte e paqartë, por mediat angleze kanë raportuar se dy avionët janë goditur në zonën e krahëve, por incidenti nuk raportohet të jetë i rëndë.

Avioni i Korean Air do të nisej nga Londra në orën 19:35 për në Seul, Kore.

“Jam i sigurt se ‘gërvishtëm’ një avion tjetër. Na është thënë se do të kthehemi në gate për shkak të një problemi teknik. Por kjo ishte 15 minuta më parë dhe ne ende nuk kemi lëvizur”, shkroi në Twitter një nga pasagjerët.