BREAKING NEWS

Tjetër rrjedhje/ Tronditet Kryemadhi, largohet ish deputeti i njohur i LSI dhe i bashkohet PS, vjen reagimi i fortë i tij: LSI një klub në Tiranë që mbush televizionet me sharje. Eksperimenti i kësaj partie ka mbaruar

Tjetër rrjedhje/ Tronditet Kryemadhi, largohet ish deputeti i njohur i LSI
x

Sport

E hidhur/ Futbolli shqiptar në zi! Vdes parakohe ish arbitri i njohur, pësoi infarkt

E hidhur/ Futbolli shqiptar në zi! Vdes parakohe ish arbitri i njohur,

Një lajm i hidhur vjen pë sportin shqiptar, bëhet me dije se ka ndërruar jetë në moshën 61-vjeçar ish-arbitri shqiptar, Ylli Cufe.

E hidhur/ Futbolli shqiptar në zi! Vdes parakohe ish arbitri i njohur,

Ish-gjyqtari i Kolegjiumit të Korçës vdiq si pasojë e infarktit. Lajmi ka hidhëruar ambjentin futbollistik në Shqipëri.

Cufe ka gjykuar në Kategorinë e Parë për 10 vite (1990-2000). Ai vlerësohet për sjelljen korrekte dhe profesionale si dhe për respektimin e traditës së arbitrave korçarë në futboll.

E hidhur/ Futbolli shqiptar në zi! Vdes parakohe ish arbitri i njohur,