Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

E kap në krevat lakuriq me tjetrën/ Adoleshentja xheloze sulmon me thikë ish të dashurin

Postuar: 07/09/2018 - 21:04

Një adoleshente, që sulmoi në dhomë ishte të dashurin me të dashurën e tij të re, ka përfunduar në pranga.

18-vjeçarja Anna Dickinson“rekrutoi” dy shoqe të sajat që ta ndihmonin të kryente një ‘opearcion’ sulmi ndaj ish të dashurit i cili sapo ishte lidhur me një vajzë tjetër.

Pasi e kishin kërcënuar disa herë të dashurën e re, Dickinson dhe bashkëpunëtoret e saj u futën me forcë në shtëpinë e Tyrone Baines ndërkohë që ai ishte në shtrat me të dashurën.

Tre “bashkëpunëtorë” e rrethuan 18-vjeçarin  dhe plagosën tre herë me thike ndërkohë që vetë vajza dhe shoqja e saj e ngushte shkuan tek vajza 17-vjeçe e cila po rrinte lakuriq në shtrat. Teksa shoqja e saj e mbante “viktimën” mbërthyer ish e dashura xheloze e goditi me thike dhe u mundua t’i priste flokët.

Pas arrestimit të grupit, i sulmuari dhe e dashura e tij ia hodhën paq pavarësisht plagëve të marra dhe tashmë po rikuperohen.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 14

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 15/11/2018 - 07:24

Qeveria e Viktor Orban në Hungari ka deklaruar dje se e ka pranuar për shqyrtim kërkesën për azil të ish-kryeministrit të Maqedonisë, Nikolla Gruevski, ndërsa Maqedonia ka kërkuar ekstradimin e tij dhe ka nisur arrest

Postuar: 14/11/2018 - 23:48

I dorëhequr nga posti i ministrit të Jashtëm të Greqisë pas përplasjes me ministrin e Mbrojtjes P

Postuar: 14/11/2018 - 22:31

Presidenti francez Emmanuel Macron, ka reaguar sonte ndaj kritikave të Donald Trump për ushtrin

Postuar: 14/11/2018 - 22:00

Partitë opozitare hungareze i bënë thirrje Qeverisë së Hungarisë ta arrestojë dhe shpejt ta eks

Postuar: 14/11/2018 - 21:10

Kryeministrja britanike Theresa May njoftoisonte se pas një takimi maratonë prej pesë orësh, ka

Postuar: 14/11/2018 - 19:10

Kryeministrja e Rumanisë, Viorica Dancila ka hedhur poshtë kritikat e Bashkimit Evropian se ven

Postuar: 14/11/2018 - 19:04

Autoritetet e Kuvajtit censuruan pothuajse njëmijë libra në një festival letrar që nisi të mërk