BREAKING NEWS

Bordi i transparencës ndryshon çmimet e karburantit në vend, ja sa do të shiten

Bordi i transparencës ndryshon çmimet e karburantit në vend, ja
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Vdes 33-vjeçari në Sarandë, dyshimet e para

Vdes  33-vjeçari në Sarandë, dyshimet e para
x
BREAKING NEWS

Hajduti i grabit makinën ministrit shqiptar, si tentoi të arratisej nga pika kufitare e Morinës

Hajduti i grabit makinën ministrit shqiptar, si tentoi të arratisej
x
BREAKING NEWS

Rikthehen temperaturat e larta në Shqipëri, ja sa mund të zgjasë

Rikthehen temperaturat e larta në Shqipëri, ja sa mund të
x
BREAKING NEWS

Foto/ Ekzekutuan Brilant Martinaj në atentatin në Fushë-Krujë, zbardhen detaje të reja, ja makina e përdorur nga autorët

Foto/ Ekzekutuan Brilant Martinaj në atentatin në
x
BREAKING NEWS

Stoltenberg takon Vuçiçin dhe e paralajmëron: Kemi rritur praninë ushtarake në veri të Kosovës, do veprojmë nëse...

Stoltenberg takon Vuçiçin dhe e paralajmëron: Kemi rritur
x
BREAKING NEWS

Çmimet e larta/ Ish-presidenti Meta i bën thirrjen e fortë qeverisë: Ulni çmimin e karburanteve, jepini fund rrjepjes

Çmimet e larta/ Ish-presidenti Meta i bën thirrjen e fortë
x

Bota

E pabesueshme/ Foshnja lind me 4 këmbë dhe 4 duar (FOTO)

E pabesueshme/ Foshnja lind me 4 këmbë dhe 4 duar (FOTO)

Një foshnjë ka tronditur opinionin publik në Indi pasi ka lindur me 4 duar dhe 4 këmbë.

Foshnja është cilësuar si një “mrekulli e natyrës” dhe madje është krahasuar me një version të rimishëruar të Zotit.

Fotot e jashtëzakonshme tregojnë fëmijën, i cili ka lindur me peshë 6.5 kg, me katër gjymtyrë shtesë që dalin nga stomaku.

Foshnja u lind në Qendrën Shëndetësore të Komunitetit Shahabad gjatë fundjavës në Hardoi, një distrikt në veri të Indisë, në shtetin Uttar Pradesh.

Nëna dhe fëmija janë në gjendje të mirë shëndetësore.

Pasi lajmet u përhapën në të gjithë zonën, raportet thonë se vendasit u dyndën drejt spitalit për të parë foshnjën.

Kjo nuk është hera e parë që një foshnjë në Indi ka emocionuar turmën, shkruan The Mirror. 

Në fillim të këtij viti, një tjetër fëmijë i lindur me katër krahë dhe këmbë u adhurua nga vendasit që mendonin se fëmija ishte një mishërim i Zotit.

E pabesueshme/ Foshnja lind me 4 këmbë dhe 4 duar (FOTO)

E pabesueshme/ Foshnja lind me 4 këmbë dhe 4 duar (FOTO)

 

Më të lexuarat