BREAKING NEWS

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja çfarë i thotë për Nuredin Dumanin

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja
x
BREAKING NEWS

“Ata që s’janë kapur janë emrat më sinjikativët”, Artan Hoxha zbulon detaje nga operacioni i SPAK: Bosët e krimit me buxhet të madh, kanë informator brenda sistemit në polici dhe...

“Ata që s’janë kapur janë emrat më
x
BREAKING NEWS

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj se do kemi më mundësi të shikojmë Talo Çelën

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin Dumani ditën që u plagos: Nuk kemi pse ta mbajmë më të fshehtë

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin
x
BREAKING NEWS

“Në dhomë ndodhej gruaja dhe dy fëmijë të vegjël”, Dumani rrëfen grabitjen e dështuar në shtëpinë e Talo Çelës: Shkuam për 500 mijë euro por morëm vetëm...

“Në dhomë ndodhej gruaja dhe dy fëmijë të
x
BREAKING NEWS

Klodiana Lala zbulon se çfarë përfiton Nuredin Dumani pas dëshmive që tronditën botën e krimit: Kjo është vetëm një pikënisje

Klodiana Lala zbulon se çfarë përfiton Nuredin Dumani pas
x
BREAKING NEWS

SPAK zbulon krahun e djathtë të Nuredin Dumanit, kryenin krime bashkë (Emri)

SPAK zbulon krahun e djathtë të Nuredin Dumanit, kryenin krime
x
BREAKING NEWS

Ç’tregon ‘Plumbi i Artë’? Artan Hoxha zbërthen emrin e koduar të operacionit që shkatërroi tetë grupe kriminale

Ç’tregon ‘Plumbi i Artë’? Artan Hoxha
x

Bota

E pabesueshme! Lind foshnja me katër krahë dhe katër këmbë

E pabesueshme! Lind foshnja me katër krahë dhe katër

Një foshnjë e lindur me katër krahë dhe këmbë, besohet se është një mishërim i Zotit. Nëna e të porsalindurit është vizituar nga shumë njerëz në Spitalin Sadar , në Indinë lindore, që kur lindi të martën, më 17 janar. Fëmija, gjinia e të cilit ende nuk është zbuluar, është bërë një personazh i famshëm vendas për pamjen e tij unike dhe gjymtyrët shtesë. Pamjet tregojnë fëmijën duke u rrethuar nga banorë të magjepsur teksa fotografonin fëmijën dhe organet e tij të zbuluara. Fëmija mund të shihet duke fjetur në një krevat plot me çarçafë shumëngjyrëshe të vendosura në prehrin e nënës, ndërsa ajo ishte në spital.

Pavarësisht se shumë besojnë se gjendja e fëmijës është e lidhur me fenë, mjekët kanë konfirmuar se defektet e lindjes janë për shkak të një ndërlikimi të shtatzënisë dhe ende nuk dihet as gjinia e tij pasi organet gjenitale nuk janë formuar ende.

E pabesueshme! Lind foshnja me katër krahë dhe katër