BREAKING NEWS

Zbulohen kandidatët për kryetarë bashkie në Elbasan, ja emrat

Zbulohen kandidatët për kryetarë bashkie në Elbasan, ja
x
BREAKING NEWS

Kandidatët e PS-së për qarkun Shkodër, Elisa Spiropali zbulon emrat

Kandidatët e PS-së për qarkun Shkodër, Elisa Spiropali
x
BREAKING NEWS

14 maji/ Ben Andoni zbardh skenarin dhe bën paralajmërimin e fortë: Do ketë bojkot masiv, zgjedhjet më të dobëta të zhvilluara ndonjëherë

14 maji/ Ben Andoni zbardh skenarin dhe bën paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

E frikshme/ Bota në prag të luftës nukleare? Putin nënshkruan marrëveshjen me Lukashenkon: Do vendosim armë bërthamore në Bjellorusi

E frikshme/ Bota në prag të luftës nukleare? Putin
x
BREAKING NEWS

“Përçarje” brenda Kryesisë së PD/ Diskutohen dy skenarë për zgjedhjet e 14 majit, zbulohen EMRAT, ja si janë ndarë anëtarët

“Përçarje” brenda Kryesisë së PD/ Diskutohen
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh në Shqipëri? Ministria e Shëndetësisë del me njoftimin e rëndësishëm për qytetarët

Çfarë po ndodh në Shqipëri? Ministria e
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet lokale/ “Klone të Ramës”, Berisha shpërthen keq ndaj kandidatëve të PS: Duhet të arrestohen

Zgjedhjet lokale/ “Klone të Ramës”, Berisha shpërthen
x
BREAKING NEWS

“Do që të heqë non gratën, se në pushtet s’vjen dot”/ Ish-deputeti zbardh skenarin e Berishës dhe paralajmëron

“Do që të heqë non gratën, se në pushtet
x

Bota

E pamundura ndodh në Turqi, 32-vjeçari vritet me armë zjarri nga qeni i tij

E pamundura ndodh në Turqi, 32-vjeçari vritet me armë zjarri

Gjuetari turk, Ozgur Gevrekoglu, u vra nga qeni i tij kur po gjuante me miqtë e tij në Rrafshnaltën Kizlan në provincën Samsuntas gjatë fundjavës së Falënderimeve. Ndërsa udhëtimi i gjuetisë shkoi pa probleme në fillim, fataliteti ndodhi teksa gjahtari po bënte çantat për t’u larguar.

Gevrekoglu dyshohet se shkoi për të futur qenin e tij në bagazhin e makinës kur putra e tij preku aksidentalisht këmbëzën e armës së mbushur që kishte lënë pas, duke shkaktuar vdekjen e tij. 32-vjeçari u dërgua me urgjencë në Spitalin Shtetëror Alacam, por u konstatua i vdekur pas mbërritjes. Trupi i tij më vonë u dërgua në kryeqytetin e shtetit Samsuda, ndërsa një hetim për detajet e vdekjes së tij është duke u zhvilluar.

32-vjeçari ndërroi kishte vetëm 10 ditë që ishte bërë baba. Disa media turke pretendojnë se Gevrekoglu u vra dhe justifikimi i qenit ishte vetëm një mbulim, raportoi Neë York Post.

Megjithatë, deri më tani, hetuesit nuk kanë gjetur prova për aktivitet kriminal.