BREAKING NEWS

‘Pacientët nuk ushqehen dhe as higjenizohen’ gazetari plas ‘bombën’ live nga spitali ‘Shefqet Ndroqi’: Ministria po gënjen!

‘Pacientët nuk ushqehen dhe as higjenizohen’ gazetari plas
x

Bota

E pazakontë ajo çfarë ndodhi Live! Gazetarja raporton për situatën e koronavirusi, gruaja i vjen nga pas, heq pantallonat dhe… (Video po bën xhiron në rrjet)

E pazakontë ajo çfarë ndodhi Live! Gazetarja raporton për

Gjatë një raportimi Live ka ndodhur një ngjarje e pazakontë. Një grua e pastrehë është kapur nga kamerat pasi vendosi që të kryente nevojat e saj personale në mes të rrugës, ku edhe po zhvillohet një lidhje live me gjigandin “CNN”.

Gazetarja e CNN, Sarah Seigner po mbante një ‘stand up’ duke komentuar shifrat e të prekurve të koronavirusit, ndërkohë që kishte zgjedhur si vend raportimi plazhin e Santa Monica-s.

Nga pas vjen gruaja e pastrehë, e cila fillimisht lëshon “plaçkat” e saj dhe më pas heq pantallonat. Pa asnjë problem ajo e përdor rrugën si banjo publike, pa e ditur që do të bënte xhiron e rrjetit.

Pasi pa parë çfarë po ndodhte pas saj, gazetarja është munduar që të mbulojë pamjen e gruas, duke lëvizur më në të djathtë. Megjithatë ato pak fragmente kanë mjaftuar që videoja të bëhet virale në rrjet.