BREAKING NEWS

Ndodh sërish në Bulqizë! Banorët u helmuan nga ndotja e ujit të pijshëm, reagon policia

Ndodh sërish në Bulqizë! Banorët u helmuan nga ndotja e ujit
x
BREAKING NEWS

Grupi Parlamentar i PD del me thirrjen e fortë ndaj SPAK dhe kërkon dorëheqjen e ministres së njohur

Grupi Parlamentar i PD del me thirrjen e fortë ndaj SPAK dhe kërkon
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha paralajmëron arrestimin e bujshëm: Mbani frymën njerëz, do na e thojë vetë kryeministri

Artan Hoxha paralajmëron arrestimin e bujshëm: Mbani frymën
x
BREAKING NEWS

Tensionet në veri, Rama i ashpër me Kurtin: Dëgjo BE-në dhe tërhiq policinë

Tensionet në veri, Rama i ashpër me Kurtin: Dëgjo BE-në dhe
x
BREAKING NEWS

Tensionet në Veri pas emërimit të 4 kryetarëve të komunave, BE sërish thirrje Kosovës: Të mbahen zgjedhje të jashtëzakonshme, situata duhet…

Tensionet në Veri pas emërimit të 4 kryetarëve të
x
BREAKING NEWS

Emri/ Kërcet thika në Sarandë, plagoset në kokë dhe sqetull 54-vjeçari, zbardhen detajet e para

Emri/ Kërcet thika në Sarandë, plagoset në kokë dhe
x
BREAKING NEWS

Pas trazirave në Veri, Turqia i jep goditjen e fortë Serbisë, dërgon trupa ushtarake në Kosovë

Pas trazirave në Veri, Turqia i jep goditjen e fortë Serbisë,
x
BREAKING NEWS

Sekuestrimi i pasurisë së Vis Martinajt, familjarët bëjnë lëvizjen e papritur

Sekuestrimi i pasurisë së Vis Martinajt, familjarët
x

Bota

E pazakontë/ Dëbohen 15 pasagjerë nga fluturimi, zbulohet arsyeja (VIDEO)

E pazakontë/ Dëbohen 15 pasagjerë nga fluturimi, zbulohet arsyeja

15 persona janë dëbuar nga avioni me të cilin po udhëtonin, për shkak se janë zënë se kush do të ulej afër dritares.

Sherri masiv shpërtheu mes dy familjeve në një fluturim të Gol Airlines me destinacion Salvador në Sao Paulo-Congonhas.

Sipas pasagjerëve, gjithçka nisi teksa një nënë ka kërkuar nga një pasagjer tjetër nëse mund të ndryshonin vendin për shkak se kishte fëmijën me nevoja të veçanta. Sipas mediave pasagjerja nuk ka pranuar ta lëshojë vendin dhe kështu debate ka agravuar deri në përplasje fizike.

Përleshja u përshkallëzua shpejt dhe pamjet nga kabina tregojnë se si ekuipazhi u përpoq t’i ndante. Pamjet telefonike të filmuara nga pasagjerët tregojnë një grua topless në korridorin e avionit.

 

https://metro.co.uk/video/fifteen-people-kicked-plane-brawl-window-seat-2870193/?ito=vjs-link

Përleshja mori fund vetëm pasi 15 pasagjerët që krijuan këtë debat u dëbuan nga fluturimi.