BREAKING NEWS

Miratohet nisma e opozitës parlamentare: Hapen listat dhe ndalohen koalicionet parazgjedhore. Zbardhen emrat e deputetëve që votuan pro

Miratohet nisma e opozitës parlamentare: Hapen listat dhe ndalohen
x

Bota

E pazakontë/ I protestuan përballë shtëpisë në mënyrë paqësore, kryebashkiakja bashkë me burrin del në ballkon dhe ajo që bëjnë i shokon të gjithë (VIDEO)

E pazakontë/ I protestuan përballë shtëpisë në

E pazakontë ajo që ka ndodhur gjatë protestave protestave kundër kryebashkiakes, Lyda Krewson. Një skenë e çuditshme është xhiruar të dielën në Saint Luis të Missouri, SHBA.

Kjo e fundit në një deklaratë përmes rrjeteve sociale kishte publikuar emrat e atyre që kishin kërkuar reforma në polici. Kjo u shoqërua me protesta përballë shtëpisë së kryebashkiakes por ajo që ndodhi më pas i shokoi të gjithë.

Bashkë me bashkëshortin e saj Lyda doli e armatosur përpara shtëpisë së tyre, ndërsa protestuesit paqësorë po kalonin. Disa filmuan gjithë ngjarjen me habi, të tjerë protestues u përpoqën që të mbanin turmën larg shtëpisë.