BREAKING NEWS

Video/ Nuk dorëzohet Zvicra, shkund rrjetën e Serbisë, Embolo barazon shifrat

Video/ Nuk dorëzohet Zvicra, shkund rrjetën e Serbisë, Embolo
x
BREAKING NEWS

“Protesta e 6 dhjetorit rast i mirë që opozita të marrë vëmendjen e BE-së”, politologu zbulon arsyen pse Vuçiç nuk vjen në Tiranë

“Protesta e 6 dhjetorit rast i mirë që opozita të
x
BREAKING NEWS

Mediat serbe jehonë vrasjes së tmerrshme në Kosovë: Policia e rrethoi, por autori zgjodhi të vriste veten

Mediat serbe jehonë vrasjes së tmerrshme në Kosovë: Policia
x
BREAKING NEWS

Deputetja demokrate habit me deklaratën: Partia Demokratike ka përgjegjësi për largimin e të rinjve

Deputetja demokrate habit me deklaratën: Partia Demokratike ka
x
BREAKING NEWS

Samiti i BE-së për Ballkanin Perëndimorë në Tiranë, i pranishëm edhe kancelari gjerman, ja kush do ta shoqërojë

Samiti i BE-së për Ballkanin Perëndimorë në
x
BREAKING NEWS

Zgjedhja e kreut të SPAK, avokati bën deklaratën e fortë: Kanë devijuar nga objektivi, nuk po merren me zyrtarët e lartë

Zgjedhja e kreut të SPAK, avokati bën deklaratën e fortë:
x
BREAKING NEWS

Përplasja Braçe-Balla për buxhetin, deputeti i PS-së zbardh prapaskenat

Përplasja Braçe-Balla për buxhetin, deputeti i PS-së
x
BREAKING NEWS

COVID-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë del me njoftimin e rëndësishëm, ja çfarë po ndodh

COVID-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë del me
x

Bota

E pazakontë/ Mësuesja kap për dore nxënësin në festë dhe pastaj e puth në buzë, ky veprim i kushtoi shtrenjtë…

E pazakontë/ Mësuesja kap për dore nxënësin në

Një mësuese 30-vjeçare po përballet me akuza për pedofili pasi puthi një prej nxënësve të saj në buzë, gjatë një feste në Skoci.

Ashley McConnell u denoncua nga nxënësit e tjerë, teksa ata ishin të gjithë në një festë në një klub nate. Ata filmuan momentin ku supozohet se mësuesja i ka kapur dorën nxënësit, e ka puthur, e po ashtu më pas e ka prekur dhe në ije. Nxënësit pretenduan po ashtu se ajo ka bërë një kërcim tepër sensual, ndërsa u kishte kërkuar atyre që ta linin vetëm me 14-vjeçarin pasi po kënaqeshin.

Edhe vetë djali ka deklaruar se ai nuk donte të kërcente me mësuesen e tij dhe ajo i është afruar vetë duke i kapur dorën. Mësuesja është pezulluar, ndërsa pritet vendimi i gjykatës për hapat e mëtejshëm.