BREAKING NEWS

Pse samiti BE-Ballkani Perëndimor po bëhet në Tiranë? Ish ministri i Drejtësisë zbardh detajet dhe zbulon prapaskenat

Pse samiti BE-Ballkani Perëndimor po bëhet në Tiranë? Ish
x
BREAKING NEWS

“Kjo është e turpshme”, Alfred Cako plas deklaratën ‘bombë’: Samiti i nesërm, përpjekja e fundit e BE për të eliminuar...

“Kjo është e turpshme”, Alfred Cako plas deklaratën
x
BREAKING NEWS

“Primaret ishin të mrekullueshme”/ Ylli Rakipi i ndërpret entuziazmin Flamur Nokës: Kur trukohen janë maskaradë, mos më trego mua...

“Primaret ishin të mrekullueshme”/ Ylli Rakipi i ndërpret
x
BREAKING NEWS

U tërhoq nga Primaret për Bashkinë e Tiranës, nuk përmbahet Evi Kokalari, sulmon ashpër Alimehmetin

U tërhoq nga Primaret për Bashkinë e Tiranës, nuk
x
BREAKING NEWS

Belind Këlliçi kandidati zyrtar i PD-së për Bashkinë e Tiranës, vjen reagimi i menjëhershëm i Metës

Belind Këlliçi kandidati zyrtar i PD-së për Bashkinë
x
BREAKING NEWS

Dash Sula lë vajin e ullirit te vendi i Ramës: Pije se e ke nga ullinjtë e Saliut

Dash Sula lë vajin e ullirit te vendi i Ramës: Pije se e ke nga
x
BREAKING NEWS

Kandidat zyrtar i PD-së për Tiranën, reagon Belind Këlliçi dhe habit me deklaratën: Ilir Alimehmeti do të jetë...

Kandidat zyrtar i PD-së për Tiranën, reagon Belind
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? ‘Kokë më kokë’ me Belind Këlliçin, Ilir Alimehmeti tërhiqet papritur nga balotazhi i Primareve të Tiranës

Çfarë ndodhi? ‘Kokë më kokë’ me Belind
x

Bota

E rëndë/ "Ai do ta vrasë", burri rreh dhe tenton të mbysë partneren në shatërvan, kalimtarët tentojnë të ndalin çmendurinë e 52-vjeçarit (VIDEO)

E rëndë/ "Ai do ta vrasë", burri rreh dhe tenton

Një skenë e pabesueshme ka ndodhur para syve të dhjetëra kalimtarëve, kur një burrë tentoi të mbyste partneren e tij në një shatërvan publik në Valencia të Spanjës.

Fillimisht çifti hyri në shatërvan për t’u freskuar dhe një kalimtar i rastit iu ofrua t’i fotografonte, por ai i mori celularin dhe u zhduk me shpejtësi duke ia vjedhur 52-vjeçarit.

Ky i fundit besoi se përgjegjësja për këtë ishte partnerja e tij, ndaj edhe filloi ta rrihte. Në një video të publikuar nga mediat, ai shihet duke e mbajtur prej flokësh dhe tenton ta mbysë duke i futur kokën në ujë.

Turma në vendngjarje ka nisur të brohorasë e shqetësuar: “Ai do ta vrasë!”.

Më pas disa prej kalimtarëve kanë tentuar ta qetësojnë burrin e acaruar dhe i kanë kërkuar t’a linte partneren e tij që të ikte.

Dy burra madje nxitojnë menjëherë në vendngjarje për ta ndihmuar gruan, ndërsa njëri prej tyre edhe e godet pas reagimit agresiv të 52-vjeçarit, në tentativën për të liruar viktimën.

Pavarësisht përpjekjeve të dy burrave, 52-vjeçari vazhdon t’i tërheqë me forcë flokët gruas, duke rrahur në të njëjtën kohë burrat që i vinin në ndihmë asaj.

Pas një përpjekjeje, burri largohet nga gruaja, e cila duket dukshëm e dërrmuar. 52-vjeçari është arrestuar nga Policia për tentativë vrasje.