Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

E rëndë/ Aktori i njohur hidhet nga ura, por tragjedia nuk përfundon me kaq... Ky ishte mesazhi i fundit që la

Postuar: 15/05/2019 - 11:07

Aktori i njohur 42 vjeçar është hedhur nga ura duke gjetur vdekjen e menjëhershme, njofton policia e Arizonës.

Autoritetet e policisë së Arizonës bëjnë të ditur se pas hedhjes nga ura aktori Isacc Kappy është goditur dhe nga një makinë që po kalonte aty.

Para se të hidhej  nga ura disa nga të pranishmit në vendngjarje u përpoqën të ndalonin fizikisht Kappin nga hedhja, por nuk arritën ta mbanin atë.

Para së të hidhej nga ura aktori ka shkruajtur një postim të gjatë këtë të hënë në llogarinë e tij në Instagram ku ndër të tjera thoshte: Kujdes, njeriu nuk ka asgjë për të humbur, sepse ai nuk ka asgjë për të mbrojtur.

Kappy kishte disa role të vogla filmike në "Thor", "Terminator Salvation" dhe "Beerfest".

 

 

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/05/2019 - 19:18

Një shpërthim raportohet të ketë ndodhur pasditen e sotme në Lyon, në rrugën Viktor Hugo. Nga shpërthimi mësohet te ketë të paktën tetë të plagosur, mes tyre një vajzë 8-vjeçare. 

Postuar: 24/05/2019 - 17:12

Kalimi i transportit të armëve përmes lumit Colorado në Amerikë është bërë më i thjeshtë nga nd

Postuar: 24/05/2019 - 17:07

Adem Duygu, analisti ushtarak nga Turqia ka postuar së fundmi imazhet satelitore të avionit të

Postuar: 24/05/2019 - 15:27

=SHBA i ka dhënë ultimatum Turqisë, partnerit në NATO.

Postuar: 24/05/2019 - 15:12

Presidenti i SHBA, Donald Trump dhe kryesuesja e Dhomës së Përfaqësuesve, Nancy Pelosi, shkëmby

Postuar: 24/05/2019 - 11:23

Pak minuta më parë kryeministrja Britanike Theresa May ka dhënë dorëheqjen.

Postuar: 24/05/2019 - 08:33

Irani nuk do të dorëzohet ndaj presionit të SHBA dhe nuk do të braktisë qëllimet e tij edhe nës