BREAKING NEWS

Këshilli Politik ul siparin, Basha bën lëvizjen e radhës, zbulohet se çfarë do të ndodhë nesër në orën 11:00

Këshilli Politik ul siparin, Basha bën lëvizjen e radhës,
x

Bota

E rëndë! Arrestohet doktori që kërkoi të mbyste 18-vjeçaren se nuk ruajti ‘distancën sociale’, pamjet shokuese bëhen virale (Mjeku ishte i shoqëruar nga një punonjëse shëndetësie)

E rëndë! Arrestohet doktori që kërkoi të mbyste

Disa pamje shokuese janë bërë virale në internet, ku një 57- vjeçar John Rademaker, nga Kentucky në SHBA u filmua teksa konfrontohej me një grup vajzash.

I veshur me xhinse e bluzë të kuqe, burri shihet që i drejton gishtin njërës nga vajzat dhe debaton me fjalë të ashpra me të pasi sipas tij nuk po ruanin distancën sociale për parandalimin e epidemisë.

Përballja përkeqësohet më tej dhe ai e godet vajzën zezake, e pasi vajza bie përtokë e ai e kap prej fyti. Vajzat e tjera i luten që të ndalojë sulmin dhe një prej tyre thërret policinë, e cila më pas e arreston mjekun.

Rademaker shoqërohej nga një grua që gjithashtu besohet se është punonjëse shëndetësie, gjatë sulmit që ndodhi në Louisville, Kentucky.

Një zëdhënës i policisë së for Louisville tha se viktima 18-vjeçare nuk pësoi dëmtime të rënda. Rademaker u arrestua dhe u akuzua për tentativë mbytjeje dhe tre ngacmime me kontakt fizik.

E rëndë! Arrestohet doktori që kërkoi të mbyste

 

E rëndë! Arrestohet doktori që kërkoi të mbyste

Më të lexuarat