BREAKING NEWS

Tronditet Elbasani/ Thellohet tragjedia në familjen Ulqinaku, Madritit i vranë edhe vëllain në…

Tronditet Elbasani/ Thellohet tragjedia në familjen Ulqinaku, Madritit i
x
BREAKING NEWS

Foto/ Vrau me thikë 41-vjeçarin për një vend parkimi në Sarandë, arrestohet autori, ja ku ishte fshehur

Foto/ Vrau me thikë 41-vjeçarin për një vend parkimi
x
BREAKING NEWS

Publikohet foto/ Ky është Madrid Ulqinaku që u vra nga një 20-vjeçar në Elbasan

Publikohet foto/ Ky është Madrid Ulqinaku që u vra nga një
x
BREAKING NEWS

Vrasja me armë zjarri në Elbasan, policia zbardh detaje të reja

Vrasja me armë zjarri në Elbasan, policia zbardh detaje të reja
x
BREAKING NEWS

Emri/ Atentati me armë zjarri në Elbasan, identifikohet viktima

Emri/ Atentati me armë zjarri në Elbasan, identifikohet viktima
x
BREAKING NEWS

Të shtëna me armë në Elbasan, dyshohet për të vrarë

Të shtëna me armë në Elbasan, dyshohet për të
x
BREAKING NEWS

“Shqiptarët po vidhen çdo ditë”, Meta bën paralajmërimin e fortë, ja çfarë do të ndodhë

“Shqiptarët po vidhen çdo ditë”, Meta bën
x
BREAKING NEWS

Emrat/ Vrasja në Sarandë, zbardhen detaje tronditëse: Kamarieri goditi dy herë me thikë klientin e restorantit për një vend parkimi

Emrat/ Vrasja në Sarandë, zbardhen detaje tronditëse: Kamarieri
x

Bota

E rëndë çfarë po ndodh në Kiev pak para fjalimit të Zelenskyt në G7

E rëndë çfarë po ndodh në Kiev pak para fjalimit

Pak para fjalimit të Presidentit Volodymyr Zelensky në samitin e G7, një numër alarmesh për sulm ajror u aktivizuan në Ukrainë.

Kievi është kthyer nën alarmin e sulmeve ajrore së bashku me disa pjesë veriore dhe perëndimore të vendit.

Sirenat e alarmit vijnë pas një numri sulmesh në një bllok apartamentesh  ditën e diel në kryeqytet, ku një person u vra dhe gjashtë u plagosën.

Ndërkohë, ditën e sotme Presidenti Zelensky pritet t’u drejtohet liderëve të G7, ku pritet të përsërisë thirrjen për më shumë armë të rënda.