BREAKING NEWS

A është ai politikani që përmendet në përgjime? Reagon për herë të parë Taulant Balla

A është ai politikani që përmendet në përgjime?
x
BREAKING NEWS

Vrasja e gruas shtatzënë, paralajmërohet vendimi drastik në qeveri, ministrja lëshon thirrjen e fortë

Vrasja e gruas shtatzënë, paralajmërohet vendimi drastik në
x
BREAKING NEWS

Karamuço plas deklaratën e fortë dhe ngre dyshime: Droga e Fierit ka lidhje me hakerimin iranian, porositësit përshkruanin...

Karamuço plas deklaratën e fortë dhe ngre dyshime: Droga e
x
BREAKING NEWS

Kokaina masive në Fier, gazetarja nxjerr detajet e pathëna për Çervanaku: E njihnin si bamirës

Kokaina masive në Fier, gazetarja nxjerr detajet e pathëna për
x
BREAKING NEWS

Gara për kreun e forumit rinor të PD, Kokalari ‘sulmon’ Berishën: Kur ke një biznes dhe gabon, fajtori është pronari, po bëheshin gjëra që...

Gara për kreun e forumit rinor të PD, Kokalari ‘sulmon’
x
BREAKING NEWS

“Ç’më duhet mua PD e Primaret, përgjigju”/ Plas sherri në studio, kandidati për Bashkinë e Tiranës i kthehet keq Fevziut: A ka mundësi, programin e ka partia

“Ç’më duhet mua PD e Primaret, përgjigju”/
x
BREAKING NEWS

Deklarata "shokuese" e kandidatit Gert Bogdani: Paratë e krimit...

Deklarata "shokuese" e kandidatit Gert Bogdani: Paratë e
x
BREAKING NEWS

“S’ do lejoj që të valëvitet flamuri i LGBT-së”/ Zotimi i pazakontë i kandidatit në Primaret e PD-së: Nuk shkel mbi...

“S’ do lejoj që të valëvitet flamuri i
x

Bota

E rëndë! Po fotografonte stuhinë 'Furore', vdes tragjikisht 45-vjeçarja në Itali

E rëndë! Po fotografonte stuhinë 'Furore', vdes

Një tragjedi ka ndodhur në Bregun e Amalfit, Itali ku humbi jetën një turiste argjentinase, 45-vjeç, e cila po fotografonte stuhinë në Furore, dhe më pas u 'përpi' nga një dallgë.

Sipas raportimeve, 45-vjeçarja po fotografonte stuhinë në Furore, një qytet bregdetar, e cila ishte së bashku me bashkëshortin e saj, 52-vjeç, i cili përfundoi në ujë, por për fat të mirë shpëtoi.

52-vjeçari u shtrua në spital për analiza, ku raportohet se gjendja e tij nuk është shqetësuese, raportojnë mediat e huaja.

Ata ndodheshin në plazhin e Furores për të bërë disa foto nga stuhia, kur befasisht u ‘zunë’ nga një dallgë e baticës.

Trupi i viktimës u gjet më pas nga ushtarët e rojes bregdetare me ndihmën e një varke që i përkiste grupit të varkave Amalfi.