Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Vizita në Gjermani për të takuar kancelaren Merkel? Ja çfarë thotë kryeministri Rama  

Vizita në Gjermani për të takuar kancelaren Merkel? Ja
x

Bota

E rëndë! Punonjësit e kompanisë tronditen nga ajo që gjejnë brenda kontenierit

E rëndë! Punonjësit e kompanisë tronditen nga ajo që

Dy emigrantë në Greqi u gjetën të vdekur në shtretër brenda një kontenieri me dëmtime në kokë dhe qafë

Mediat greke raportojnë se ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm rreth orës 09:50 në Aspropyrgos.

Sipas informacionit të parë, konteineri është i vendosur në një oborr të ndërmarrjes në zonën e rrugës Agiou Georgiou. Punonjësit e kompanisë ishin ata që gjetën të dy emigrantët të vdekur.

Trupat e pajetë u janë nënshtruar autopsisë, e cila do të përcaktojë shkakun e vdekjes.