BREAKING NEWS

“Ju heqim non gratat”/ Skandali i McGonigal, "bomba" nga Milaim Zeka: Ja premtimi për Gjykatën e Hagës

“Ju heqim non gratat”/ Skandali i McGonigal, "bomba" nga
x
BREAKING NEWS

Sherr mes disa të rinjve në një lokal, raportohet për të plagosur

Sherr mes disa të rinjve në një lokal, raportohet për
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të shokuar, na ka lënë pa fjalë

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të
x
BREAKING NEWS

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të reja për ngjarjen e rëndë në Gramsh

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ I riu u ther me thikë në 2 të mëngjesit te Sheshi Skënderbej, policia del me thirrjen e rëndësishme për qytetarët

E rëndë/ I riu u ther me thikë në 2 të mëngjesit
x
BREAKING NEWS

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e rëndësishëm, zbardhen me shpejtësi detajet

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e viktimave, fqinji rrëfen situatën mes vëllezërve

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e
x
BREAKING NEWS

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi Ramën: Është një goditje e madhe

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi
x

Bota

E tmerrshme/ 11 ditë në mes të detit pa ujë dhe ushqim, gjendet në një banak frigoriferik peshkatari (Video)

E tmerrshme/ 11 ditë në mes të detit pa ujë dhe ushqim,

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Oqeanin Atlantik, ku një peshkatar është shpëtuar pas 11 ditësh pa ujë dhe ushqim.

Agjencia e lajmeve Nexta ka raportuar në faqen e saj në Twitter se varka e peshkatarit u fundos, ndërsa ai u detyrua të qëndronte brenda një banaku frigoriferik.

Peshkatari kishte humbur shumë peshë gjatë atyre ditëve, ndërkohë që vuante nga dehidratimi.

Pas 11 ditëve në det, ai kishte probleme edhe me shikimin, madje në momentin që u gjet ishte thuajse i verbër.