BREAKING NEWS

Do të shpallet “non grata” së shpejti”? Ilir Meta bën deklaratën e fortë, zbulon planin e fshehtë: Le ta bëjnë gjatë kohës që jam President! Do e paguaj vetë biletën e ekstradimit, të mi ngrijnë asetet dhe llogaritë

Do të shpallet “non grata” së shpejti”? Ilir Meta
x
BREAKING NEWS

Escobar refuzoi ta takonte, Ilir Meta: Më falni për modestinë, por...

Escobar refuzoi ta takonte, Ilir Meta: Më falni për modestinë,
x
BREAKING NEWS

Presidenti Meta zbulon datën e zgjedhjeve të pjesshme lokale

Presidenti Meta zbulon datën e zgjedhjeve të pjesshme lokale
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim plas deklaratën e fortë, tregon nëse SHBA do të zbulojë provat që kanë fundosur Sali Berishën

Yuri Kim plas deklaratën e fortë, tregon nëse SHBA do të
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim e thotë për herë të parë: Ju tregoj kush i mblodhi provat për të shpallur non grata Sali Berishën

Yuri Kim e thotë për herë të parë: Ju tregoj kush i
x
BREAKING NEWS

SHBA i tregon prangat Sali Berishës, Yuri Kim ‘i shuan çdo shpresë’: Ka prova! I iku drejtësisë...

SHBA i tregon prangat Sali Berishës, Yuri Kim ‘i shuan çdo
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim bën paralajmërimin e fortë: Ata që janë në pushtet, nëse u kërkohet llogari duhet që të…

Yuri Kim bën paralajmërimin e fortë: Ata që janë
x
BREAKING NEWS

'Ballkani i Hapur', Yuri Kim zbulon qëndrimin e SHBA-së

'Ballkani i Hapur', Yuri Kim zbulon qëndrimin e SHBA-së
x

Bota

E tmerrshme/ Familja kthehet në makinë dhe gjen rreth pasqyrës gjarprin piton të mbështjellë rreth pasqyrës

E tmerrshme/ Familja kthehet në makinë dhe gjen rreth pasqyrës

Një familje, që po kthehej në makinën e saj pas një pikniku u tmerrua kur zbuluan një piton të mbështjellë rreth pasqyrës, brenda automjetit. Gjarpri 1.3 metra ishte mbështjellë rreth pasqyrës. Një person, i cili merret me gjarprinjtë, u dërgua për ta nxjerrë atë nga makina.

Pronari i makinës shpjegoi se familja kishte lënë një dritare të makinës pak të hapur përpara se të shkonte në një vend pikniku aty pranë. Ngjarja ka ndodhur në një park të Australisë. Në gjatësinë 1.5 m, pytoni është ndoshta një ‘i mitur’, duke pasur parasysh se këto specie në përgjithësi rriten midis 2-4 m në gjatësi.