BREAKING NEWS

Detaje të reja/ 90 mijë euro për 'kokën' e Dumanit dhe të vëllait, si dështoi plani për vrasjen e tyre, dëshmon autori: Ja kush ma dha porosinë

Detaje të reja/ 90 mijë euro për 'kokën' e Dumanit
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

I grabitën 50 mijë euro në banesë, reagon deputeti shqiptar dhe iu kundërpërgjigjet të gjithëve atyre që 'e masakruan': Jam mjek, e ushtroj me nder profesionin…

I grabitën 50 mijë euro në banesë, reagon deputeti shqiptar
x
BREAKING NEWS

Matura Shtetërore/ Dalin notat e provimit të Matematikës, mësoni rezultatin tuaj

Matura Shtetërore/ Dalin notat e provimit të Matematikës,
x
BREAKING NEWS

“Kosto e paprecedentë për Putin”/ Presidenti Joe Biden zbulon zyrtarisht vendimin e parë të G7-ës: Do ndalojmë...

“Kosto e paprecedentë për Putin”/ Presidenti Joe Biden
x
BREAKING NEWS

“Një krimb që ha çdo ditë dhe pa u kuptuar trarët e saj”/ Eksperti Ervin Karamuço nxjerr prapaskenat dhe ngre alarmin: Ja çfarë i rrezikon shqiptarët!

“Një krimb që ha çdo ditë dhe pa u kuptuar
x
BREAKING NEWS

Vladimir Putin merr goditjen e rëndë, zbardhet vendimi më i fundit i Perëndimit dhe Japonisë

Vladimir Putin merr goditjen e rëndë, zbardhet vendimi më i
x
BREAKING NEWS

Deputeti shqiptar bie pre e ‘maskave’, i hyjnë në banesë dhe i vjedhin 50 mijë euro, zbardhet denoncimi i tij në polici: I kisha mbledhur me familjarët për shlyerjen e një borxhi!

Deputeti shqiptar bie pre e ‘maskave’, i hyjnë në
x

Bota

E tmerrshme/ Po luante me tablet, 4-vjeçarja rrëzohet nga ballkoni, bie mbi...

E tmerrshme/ Po luante me tablet, 4-vjeçarja rrëzohet nga ballkoni,

Një 4-vjeçare ka shpëtuar mrekullisht, pasi është rrëzuar nga ballkoni i shtëpisë së saj në Treviso teksa tentoi të tërhiqte tabletin që i ra nga dora.

Fati i ka buzëqeshur tej mase vogëlushes vetëm 4 vjeçe, pasi një kalimtar që [po ecte në rrugë në momentin e incidentit ka shmangur atë çka mund të kishte përfunduar në tragjedi.

Sipas mediave italiane, vajza e vogël u përkul aq shumë për të provuar të merrte pajisjen elektronike që i kishte rrëshqitur nga duart, saqë ka rrëshqitur dhe është rrëzuar poshtë.

Vogëlushja po luante në tarracë vetëm me tabletin, ndërsa prindërit e saj ndodheshin brenda banesës.

Kalimtari i rastit, i cili ishte dëshmitar i skenës, arriti ta kapte atë në kohë dhe t’ia dorëzonte të padëmtuar prindërve.

Burri ishte dëshmitar i rënies së tabletit dhe duke ngritur sytë e kuptoi rrezikun që vajza e vogël po vraponte në tarracë. Kështu, kur ajo ra, ai ishte gati ta merrte në krahë, pa pasoja në rënie.