BREAKING NEWS

Primaret në PD/ Mbyllet numërimi në degën 5 të Tiranës, kush fiton nga 7 kandidatët

Primaret në PD/ Mbyllet numërimi në degën 5 të
x
BREAKING NEWS

Kokalari nuk përmbahet ndaj deputetit të PD-s: Është besnik, por i duhet hequr pak pushteti

Kokalari nuk përmbahet ndaj deputetit të PD-s: Është besnik,
x
BREAKING NEWS

“Shifrat tuaja në mospërputhje me të PD-së”, gazetari ‘zë ngushtë’ Alimehmetin

“Shifrat tuaja në mospërputhje me të PD-së”,
x
BREAKING NEWS

Primaret/ Mori vetëm 32 vota, Sazan Guri shpërthen në akuza: Më vodhën dhe mua

Primaret/ Mori vetëm 32 vota, Sazan Guri shpërthen në akuza:
x
BREAKING NEWS

A ka patur zgjedhës socialistë? Habit me përgjigjen Sali Berisha

A ka patur zgjedhës socialistë? Habit me përgjigjen Sali Berisha
x
BREAKING NEWS

Samiti i BE-së në Tiranë, Vuçiç ndryshon mendje? Ja kur pritet ta marrë vendimin presidenti serb

Samiti i BE-së në Tiranë, Vuçiç ndryshon mendje? Ja
x
BREAKING NEWS

“Në listat e PD kishte socialistë”/ Plas debati në studio mes kandidatit në Kamës dhe Flamur Nokës

“Në listat e PD kishte socialistë”/ Plas debati në
x
BREAKING NEWS

EMRI/ Primaret në PD, përfundon numërimi për Bashkinë e Durrësit, ja kush e fitoi

EMRI/ Primaret në PD, përfundon numërimi për Bashkinë e
x

Bota

E tmerrshme/ Rrëmbyen të miturën, e pëson keq çifti dhe djali i tyre

E tmerrshme/ Rrëmbyen të miturën, e pëson keq çifti

Policia e Patrës në Greqi ka arrestuar ditën e sotme tre persona, pasi për rrëmbimin e një të miture.

Bëhet fjalë për baba, nënë e bir, ndërsa vajza që ata kanë rrëmbyer, 16 vjeçe, është dërguar, sipas policisë, në spital për ndihmë mjekësore dhe vlerësim.

Në veçanti, sipas policisë, siç ankohej nëna e 16-vjeçares, të pandehurit kanë mbështetur arratisjen e të miturës nga shtëpia dhe e kanë pritur në shtëpinë e tyre.

Pas hetimeve të kryera nga efektivët e Policisë së Patrës, kanë lokalizuar dhe arrestuar dy nga tre të akuzuarit në zonën e Patrës, ndërsa pas pak ka ardhur vullnetarisht së bashku me të miturën në Polici dhe i akuzuari i tretë, i cili është djali i dy të arrestuarve të parë.