BREAKING NEWS

Klodiana Lala jep detaje nga shpërthimi me tritol në banesën e Armand Dukës: Një luftë e hapur me Veliajn

Klodiana Lala jep detaje nga shpërthimi me tritol në banesën e
x
BREAKING NEWS

Shpërthimi në banesën e Armand Dukës, vjen reagimi i parë nga Basha

Shpërthimi në banesën e Armand Dukës, vjen reagimi i
x
BREAKING NEWS

Shtëpisë së Armando Dukës i vihet tritoli, Erion Veliaj: Lëri këto filma tani

Shtëpisë së Armando Dukës i vihet tritoli, Erion Veliaj:
x
BREAKING NEWS

Shpërthim me tritol në shtëpinë e Armando Dukës

Shpërthim me tritol në shtëpinë e Armando Dukës
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta plas deklaratën e fortë, zbulon problemin e madh që ka me ligjin Lulzim Basha: Kjo është arsyeja që ai sot i mban ison “Gruas se Bilalit”

Ilir Meta plas deklaratën e fortë, zbulon problemin e madh që ka
x
BREAKING NEWS

U bë president nga socialistët, a është penduar Ilir Meta? Ja si përgjigjet Presidenti

U bë president nga socialistët, a është penduar Ilir Meta?
x
BREAKING NEWS

Përplasja me politikën, sulmohet faqja zyrtare e Federatës Shqiptare të Futbollit

Përplasja me politikën, sulmohet faqja zyrtare e Federatës
x
BREAKING NEWS

Veliaj kërcënon Dukën me SPAK? Reagon për herë të parë Arben Kraja

Veliaj kërcënon Dukën me SPAK? Reagon për herë të
x

Bota

E trishtë/ Humbi vajzën dhe dhëndrin në aksidentin tragjik, babai rrëqeth me mesazhin

E trishtë/ Humbi vajzën dhe dhëndrin në aksidentin tragjik,

Ngjarja tragjike e ndodhur dje në Bullgari, ku 46 shqiptarë të Maqedonisë së Veriut kanë humbur jetën pas djegies së autobusit dhe 7 të tjerë ndodhen në spital ka tronditur të gjithë.

Familjarët e viktimave tashmë ndodhen në bullgari dhe presin përgjigjet e ADN-së për të tërhequr trupat e familjarëve të tyre.

Në aksidentin tragjik në Bullgari, Asim Selami është nga Koliçani, që jeton në Shkup, ka humbur të bijën dhe dhëndrin.

“Kemi ardhur sepse bija dhe dhëndri im kanë vdekur në aksident. Jemi për analizë ADN dhe duhet të shkojmë në mjekësinë ligjore”, ka treguar Selami, transmeton TV21.

Kujtojmë se në orët e para të mëngjesit të së martës, në autostradën Struma, pas marrjes flakë të autobusit të “Besa trans”, vdiqën 46 persona dhe u lënduan 7 të tjerë. Udhëtarët ishin duke u kthyer në Shkup nga Stambolli – Turqia pas një ekskursioni 3 ditor.

Më të lexuarat