BREAKING NEWS

Spastrimet në PS, Rama fut në lista ministrat jo deputetë, zv/ministra, drejtorë e ish-anëtarë të LSI, zbulohen emrat që spostojnë veteranët

Spastrimet në PS, Rama fut në lista ministrat jo deputetë,
x

Bota

Ekipi i Donald Trump publikon VIDEO-SKANDALIN me zgjedhjet

Ekipi i Donald Trump publikon VIDEO-SKANDALIN me zgjedhjet

Presidenti aktual, Donald Trump ka ngritur sërish pretendimet e tij për mashtrime zgjedhore, në zgjedhjet e 3 nëntorit kundër demokratit, Joe Biden.

Ekipi i tij elektoral ka publikuar një video ku pretendohet se është filmuar në një qendër numërimi në Gjorgjia.

Një person dyshohet se nisi të numëronte vota të pavlefshme.

“Njerëzit në Gjorgjia u kapën duke sjellë një numër masiv votash dhe duke i vendosur ato në makineritë “e votimit”. Punë e shkëlqyer BrianKempGA!,” ka shkruar Trump.

Më të lexuarat