BREAKING NEWS

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin e COVID, ja çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë
x

Bota

Ekzekutimi i 'kumbarit' të drogës që tronditi Shkodrën, publikohet momenti kur vrasësit e ndjekin pak para se ti marrin jetën (Foto)

Ekzekutimi i 'kumbarit' të drogës që tronditi

Është publikuar një foto ku duket momenti i vetëm pak çasteve para se në drejtim të Planajt të qëllohet me breshëri plumbash automatiku.

Automjeti në të majtë të fotos tip "Passat" është i atentatorëve, të cilët e ndoqën sapo kishte dal nga banesa 46-vjeçarin Bardhok Planaj. Automjeti tjetër në djathtë, tip Range Rover, është i këtij të fundit.

Foto është e një kamere të sigurisë në ambientet e një biznesi në afërsi dhe tregon lëvizjet e fundit të "kumbarit", i cili u bë shosh nga plumbat e vrasësve gjakftohtë. Ai po udhëtonte me makinë drejt Malësisë së Madhe, por është ekzekutuar rrugës.

Ekzekutimi i 'kumbarit' të drogës që tronditi