BREAKING NEWS

“Kam dyshimet e mia”, Klodiana Lala tregon me çfarë përballet policia kur shkon në Nikël: I gjen shtëpitë ‘xixë’…

“Kam dyshimet e mia”, Klodiana Lala tregon me çfarë
x
BREAKING NEWS

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në Vlorë: Nipi vret xhaxhin, më pas edhe veten

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për kundërshtarët tanë. S’mund të kërkonim më shumë se kaq

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për
x
BREAKING NEWS

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet sekrete”/ Artan Hoxha nxjerr informacionin e rëndësishëm, flet me emra dhe zbulon ku fshihet vrasësi i Remzi Hoxhës: Krim shtetëror!

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet
x
BREAKING NEWS

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e grabitjes së biznesmenit në Krujë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Do të ketë viktima!

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj Shqipërisë, hyn në fuqi menjëherë që ditën e nesërme

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’ për ish-kryeministrin dhe ngre alarmin për lëvizjen e fundit të Bashës

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”,
x
BREAKING NEWS

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet
x

Bota

Ekzekutohet gangsteri famëkeq brenda sallës së gjyqit, zbardhen detajet e rënda

Ekzekutohet gangsteri famëkeq brenda sallës së gjyqit, zbardhen

I padituri për vrasje në sallën e gjyqit në New Delhi u qëllua dhe u vra nga dy burra që besohet se i përkisnin një bande rivale.

Dy sulmues të armatosur të veshur si avokatë hapën zjarr të premten pasdite gjatë gjykimit. Tashmë janë publikuar edhe pamjet e para të rastit të kobshëm në shtetin indian.

“Dy sulmues u qëlluan nga policia pasi hapën zjarr në ambientet e gjykatës në Rohini. Të tre gangsterët u vranë. Nuk pati të lënduar apo vdekje të tjera”, tha policia e Delhi, duke shtuar se një hetim për incidentin do të niste.

Sipas filialit të CNN-it në shtetin indian, News 18, Jitender Gogi, i cili ishte në burg vitin e kaluar për përfshirje në një numër çështjesh penale, u qëllua gjatë paraqitjes në një gjykatë në Rohini dhe u shpall i vdekur në spital.

Gogi u arrestua në prill për përfshirje të dyshuar në 19 raste vrasjesh dhe tentativë vrasjeje.

Më të lexuarat